Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)

Merhaba Tamindir takipçileri. Havalar çok sıcak değil mi? Eğer siz de benim gibi halen tatil yapamadıysanız bu sıcak havada dışarı çıkmak da istemeyebilirsiniz. Neyse ki evlerimizde de boş zamanlarımızı keyifli bir şekilde değerlendirmemizi sağlayan güze

Gabriel Knight Sins of Fathers

Gabriel Knight Sins of Fathers bir macera oyunu klasiği olan ve ilk olarak 90'lı yıllarda bilgisayarlarımızda oynadığımız aynı adlı oyunu mobil cihazlarımıza taşıyor. Point and click türünde ödüllü bir yapım olan Gabriel Knight Sins of Fathers'da birer ayin şeklinde işlenen seri cinanetleri araştıran bir yazarı kontrol ediyoruz. Kahramanımız bu seri cinayetlerle voodoo büyüsü arasındaki ilişkiyi keşfediyor ve olayları derinlemesine araştırmaya karar veriyor. Bu kararından sonra hikaye beklenmedik bir şekilde ilerliyor, bize de onun bu karmaşık yapı içerisinden kurtulması için mücadele ediyoruz.

Gabriel Knight Sins of Fathers'ta karşımıza birçok zorlu bulmaca çıkıyor. Bu bulmacaları çözmek için farklı insanlarla diyalog kurarak, olay yerlerini detaylı bir şekilde araştırarak ipuçları topluyor ve birleştiriyoruz. Oyunun grafikleri HD kalitede yenilenmiş ve göze hoş görünüyor. Gabriel Knight Sins of Fathers'ı ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

  1. Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)
  2. Deadliest Catch: Seas of Fury
  3. Mission Impossible: Rogue Nation
  4. Gabriel Knight Sins of Fathers
  5. Angry Birds 2
  6. Trucksform
  7. Stupid Zombies 3

YORUMLAR