Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)

Merhaba Tamindir takipçileri. Havalar çok sıcak değil mi? Eğer siz de benim gibi halen tatil yapamadıysanız bu sıcak havada dışarı çıkmak da istemeyebilirsiniz. Neyse ki evlerimizde de boş zamanlarımızı keyifli bir şekilde değerlendirmemizi sağlayan güze

Trucksform

Trucksform yüksek hızı ve aksiyonu birleştiren ve oyunculara bolca heyecan sunan bir yarış oyunu. Oyunda spor arabaların yerini Transformers gibi dönüşüm geçiren araçlar alıyor. Dev lastiklere sahip dönüşebilen kamyonlarımız farklı yeteneklere sahipler. Kimileri ihtiyaç duyulduğunda bir helikopter gibi pervanelerini çıkararak uçabilirken kimileri silahlarını çıkararak ateş edebiliyor ve önündeki engelleri yok edebiliyor. Matkaba sahip olan araç ise tüneller kazabiliyor. Oyundaki temel amacımız ise dünyanın yok olmasını engellemek için geliştirilen bir cihazın çalışması için gerekli olan tarihi kalıntıları bulmak. Bu iş için yıkılmakta olan antik harabeleri, volkanik mağaraları ve tehlikelerle dolu mekanları ziyaret etiyoruz.

Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan Trucksform'u bu bağlantıyı kullanarak iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

  1. Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)
  2. Deadliest Catch: Seas of Fury
  3. Mission Impossible: Rogue Nation
  4. Gabriel Knight Sins of Fathers
  5. Angry Birds 2
  6. Trucksform
  7. Stupid Zombies 3

YORUMLAR