Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)

Merhaba Tamindir takipçileri. Havalar çok sıcak değil mi? Eğer siz de benim gibi halen tatil yapamadıysanız bu sıcak havada dışarı çıkmak da istemeyebilirsiniz. Neyse ki evlerimizde de boş zamanlarımızı keyifli bir şekilde değerlendirmemizi sağlayan güze

Stupid Zombies 3

Stupid Zombies 3 eğer Angry Birds'teki renkli dünya hoşunuza gitmiyorsa size biraz daha havalı bir dünya sunacak bir fizik tabanlı buylmaca oyunu. Stupid Zombies 3'te zombilerin dünyayı istila etmesinin üzerine eline silahını alarak sokağa çıkan ve zombileri avlamaya çalışan kahramanları yönetiyoruz. Kahramanlarımızın kullandıkları silahlardan gönderdikleri mermiler duvarlardan sekebiliyor. Bu sayede tek bir mermi ile çok sayıda zombiyi yok edebilmemiz mümkün oluyor. 

Stupid Zombies 3'te farklı bulmacalarla dolu bölümlerde varilleri patlatabiliyor, testereleri yuvarlayabiliyor ve toplu zombi katliamı yapabiliyoruz. Güzel grafikleri eğlenceli bir oynanışla birleştiren Stupid Zombies 3'ü bu bağlantıyı kullanarak iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

GTA 5 Tarayıcıda ve Mobil Cihazlarda Nasıl Oynanır

  1. Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)
  2. Deadliest Catch: Seas of Fury
  3. Mission Impossible: Rogue Nation
  4. Gabriel Knight Sins of Fathers
  5. Angry Birds 2
  6. Trucksform
  7. Stupid Zombies 3

YORUMLAR