Ayın En İyi iOS Uygulamaları (Haziran 2015)

2015 Haziran ayının en fazla ilgi gören iOS uygulamalarını listemizde bulabilirsiniz.

Ayın En İyi iOS Uygulamaları (Haziran 2015)

Her ay olduğu gibi bu ay da iOS kullanıcıları için sunulan ve en çok rağbet gören uygulamaları derlemeye devam ediyoruz.

Haziran ayı ile hem yaz mevsimine tam anlamıyla adım attık hem de tüm müslüman alemi için en kutsal dönemlerden birisi olan Ramazan ayına 'hoşgeldin' dedik. Dolayısıyla bu seferki yazımızda oruç ibadetini icra eden ziyaretçilerimiz için de birkaç uygulamaya yer vermek istiyoruz.

Dilerseniz hemen yazımıza geçelim ve uygulamalarımıza tek tek göz atalım.

1- Muslim Pro

Kapsamlı bir ibadet rehberi niteliği taşıyan Muslim Pro sayesinde dinimiz hakkında merak ettiğimiz tüm soru işaretlerine cevap verebiliyor, öngörülen ibadetleri eksiksiz bir şekilde yerine getirebiliyoruz.

Kıble yönünü bulmamıza yardım etmesi, helal yemek servisi yapan restoranları bulması, Kur'an'ı hem sesli okuması hem yazılı olarak göstermesi gibi özellikleriyle Muslim Pro beğenimizi tam anlamıyla kazandı. Elbette bunlar uygulamada yer alan özelliklerin sadece çok küçük bir kısmı. Eğer İslam dini hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor ve müslümanlık için özel günleri ve olayları takip edebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Muslim Pro'yu mutlaka denemelisiniz.

2- İmsakiyeler: 2015 İmsakiye

Mübarek Ramazan ayında kullanabileceğiniz mükemmel bir imsakiye uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu kapsamlı ve kullanışlı uygulama sayesinde sahur ve iftar vakitlerini kolayca mobil cihazımızdan takip edebiliyoruz.

Üstelik uygulamayı kullanarak sahura veya iftara ne kadar vakit kaldığını sayaç yardımıyla takip edebiliyor, dilersek belli bir vakit için alarm kurabiliyoruz. Tüm Ramazan ayını kapsayan İmsakiyeler: 2015 İmsakiye, görevini kusursuz bir şekilde yerine getiriyor.

3- Ello

Kullanıcılara tamamen güvenilir ve farklı bir sosyal medya deneyimi vaat eden Ello'yu tamamen ücretsiz olarak edinebilme şansına sahibiz. Güvenliği ön planda tutan bu uygulama kesinlikle kullanıcıların bilgilerini izinsiz olarak farklı kurum ve kuruluşlarla paylaşmıyor. Buna ek olarak Ello'da kullanım deneyimimizi negatif yönde etkileyebilecek reklamlar da yok.

Tıpkı diğer sosyal medya araçlarında olduğu gibi Ello'da da fotoğraflar, videolar, yazılar, ses dosyaları ve hareketli GIF'ler paylaşma şansına sahibiz. Akıcı, sorunsuz ve yeni bir sosyal etkileşim deneyimi yaşamak istiyorsanız Ello'yu denemenizi öneriyoruz.

4- HOOTT

Yaz tatilinizi tek başınıza geçirmek istemiyorsanız, ücretsiz olarak sunulan bu arkadaşlık ve flört uygulamasını denemenizi tavsiye ediyoruz. HOOTT üzerinde kendi profilimizi oluşturduktan sonra diğer kullanıcılar ile etkileşime girebiliyor ve sohbet ortamı oluşturabiliyoruz.

Uygulama üzerinden sohbet ettiğimiz kişilere fotoğraflar gönderebilme şansına da sahibiz. Niyetiniz ister arkadaş bulmak, ister flört etmek olsun, HOOTT beklentilerinizi zorlanmadan karşılayacaktır.

5- Tindog

Köpek sahipleri için özel olarak hazırlanmış bu uygulamayı hem iPad hem de iPhone cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabilme şansına sahibiz.

Köpeğiniz için arkadaş arıyorsanız fakat çevrenizde beklentilerinizi karşılayacak bir cins ile karşılaşmadıysanız Tindog size bu konuda epey yardım edecektir. Uygulama üzerinde köpek sahipleri bir araya gelerek sohbet edebiliyorlar ve birbirlerine köpekleri hakkında sorular sorabiliyorlar.

Tinder'a benzeyen bir arayüz tasarımına sahip olan Tindog'ta hoşunuza giden cinsleri saklayabiliyorsunuz. Onbinlerce kullanıcıya sahip olan Tindog, köpekseverlerin yeni favorisi olacağa benziyor.

Oyun Meraklısıysanız Mutlaka Edinmeniz Gereken 6 Çılgın Yan Ürün

Akıllara Durgunluk Veren En İyi 10 PC İstasyonu Tasarımı

PC'niz Açılıyor Ancak Hemen Kapanıyorsa Yapmanız Gereken 11 Şey

YORUMLAR