Batman: Arkham Origins Ön İncelemesi

Batman'in gençliğine döneceğimiz Batman: Arkham Origins'i çıkışından önce masaya yatırdık.

Batman: Arkham Origins Ön İncelemesi

Christopher Nolan nasıl Batman'i tekrardan sinema salonlarında yücelttiyse Rocksteady Studios da Batman'i aynı şekilde oyun dünyasında yüceltti.

Batman: Arkham Asylum'la harika bir dövüş sistemi, açık bir dünya, gizlilik elementleri ve Batman'in kullanması birbirinden keyifli oyuncaklarıyla bizi tanıştıran Rocksteady Studios, devam oyunu Batman: Arkham City ile ilk oyunun da üzerine koyarak çıtayı fazlasıyla yükseltti. Şimdiyse serinin üçüncü oyunu Batman: Arkham Origins oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak hemen gaza gelmemek gerek, çünkü bazı şeyler eskisi gibi olmayabilir.

Çıkış Tarihi: 24 Ekim 2013
Yapımcı: WB Games Montreal
Platform: PC, PS3, Xbox 360, Wii U

Serinin ilk iki oyununu yapan Rocksteady Stuidos, maalesef Batman: Arkham Origins'in yapımında yer almayacak. Onun yerine Arkham City'nin yayıncılığını yapan Warner Bros oyunu geliştirecek. Warner Bros bu iş için Montreal stüdyosunu görevlendirmiş durumda. Bu stüdyo ilk iki oyunda ufakta olsa görev almıştı. Ancak tek başlarına bir Batman Arkham oyunu yapabilecek kadar vasıflı bir ekipler mi, cevaplaması zor. Fakat gene de korkmamak gerek, çünkü Rocksteady Studios direkt projede yer almasa da oyun için danışmanlık yapıyor.

  1. Batman: Arkham Origins Ön İncelemesi
  2. Hikaye ve Düşmanlar
  3. Daha Büyük Bir Gotham Şehri
  4. Dövüş Mekanikleri
  5. Batman: Arkham Origins Görev Yapısı
  6. Ne Umuyoruz?

YORUMLAR