Bayramda Can Sıkıntınızı Giderecek Mobil Uygulama ve Oyunlar

Bayramda sizi biraz da olsa eğlendirebilmek için bazı uygulama ve oyun önerilerinde bulunduk.

Bayramda Can Sıkıntınızı Giderecek Mobil Uygulama ve Oyunlar

Bayramlar birlik ve beraberliğin sağlandığı en önemli günlerimizdir. Bayramın vazgeçilmez kısmı uzun süredir gidilmemiş veya yanımızda olan akrabaları sırasıyla ziyaret etmektir. Bu ziyaret esnasında aile büyüklerimiz oldukça eğlenirken genç nesil biraz sıkılıyor. Biz sizin bu sıkıntınızın farkındayız ve sizlere bayram ziyareti sırasında sıkılmamanız için uygulama önerilerinde bulunacağız.

Artık herkesin cebinde akıllı telefon bulunuyor ve bayram ziyareti sırasında akıllı telefonlarınızı kullanarak eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün. Ama sakın kendinizi fazla kaptırmayın ve akrabaların gözü önünde deli gibi telefonla uğraşmayın. Eğer sürekli telefonla uğraşırsanız akrabalarınız sizi asosyal biri olarak tanıyacaktır. Aşağıda önereceğimiz uygulamaları tadında bırakarak oynarsanız ve akrabalarınızla sohbeti ihmal etmezseniz gerçekten güzel bir bayram geçirebilirsiniz.

Hadi şimdi bayramın olmazsa olmazı olan şeker gibi mutlu edebilecek uygulamalara bakalım.

InstaFace

"Bayramda arkadaşlarınızla fotoğraf çektireceksiniz elbette. Ama bu fotoğrafları biraz eğlenceli hale getirmek lazım."

Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınıza hayvan efekti verebilirsiniz. Mesela bir arkadaşınızın yüzünün yarısını aslan diğer yarısını ise kedi yapabilirsiniz. Bu şekilde akrabalarınızı şaşırtmanız ve oldukça fazla eğlenmeniz mümkün gibi.

2 Player Reactor

"Eğer bir kardeşiniz varsa bu uygulama tam size göre."

İki kişilik mobil oyunlar oldukça eğlenceli oluyor. Eğer bir kardeşiniz varsa ve ikinizde sıkılıyorsanız bu uygulamayı indirip biraz eğlenebilirsiniz. İki kişilik farklı oyunların bulunduğu bu Android uygulamasını ücretsiz olarak indirin.

Yüzde 99

"Kendinizi geliştirmek isterseniz işte size muhteşem bir bulmaca uygulaması."

Ücretsiz olmasından dolayı insan kötü bir uygulama bekliyor ama Yüzde 99 isimli uygulama öyle değil. Gerçekten tasarımıyla ve Türkçe dil seçeneğiyle bulmaca uygulamaları arasında ön plana çıkan Yüzde 99 onlarca farklı sorusuyla sıkılma sorununa karşı birebir. Hemen şimdi bu bulmaca uygulamasını indirin ve sorulan farklı soruları cevaplayarak ve eğlencenize bakın.

Moon+Reader

"Kitap okumayı sevenler için."

Eğer bir kitap canavarıysanız bu uyglama tam sizlik. Akıllı telefonunuzu kullanarak onlarca farklı kitaba ulaşabilir ve okumanızı geliştirebilirsiniz.

Ses Değiştirici

"Sesinizi farklı boyutlara taşıyın."

Sesinizle oynamak ve arkadaşlarınızı kandırmak istiyorsanız bu uygulamayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dilerseniz bayram kutlamasını yakın arkadaşlarınıza değiştirilmiş ses tonunuz ile yapın.

Chatouts

"Tanımadığınız insanlarla sohbet edin."

Arkadaşlarınızın hepsi internetten uzaksa ve siz bayram ziyaretinden sıkılmışsanız yeni insanlar keşfetmek için ideal bir zaman. Chatous uygulaması sayesinde tanımadığınız insanlarla sohbet edebilirsiniz. Yalnız kişisel ve özel bilgilerinizi fazla vermemeye dikkat edin.

Burç Yorumları

"Burç yorumlarınızı okuyun ve inanıyorsanız ona göre haraket edin."

Onlarca farklı burç var ve bazı insanlar günlük olarak yayınlanan burç yorumlarına inanıyor. Eğer sizde bir burç yorumcusuysanız bu uygulama sayesinde nerede olursanız olun burcunuzdan uzak kalmayın.

Oyun Önerilerimiz:

Aşağıda sizler için eğlenceli oyunlardan oluşan bir liste oluşturduk. Arasından hoşunuza gideni seçip indirebilir ve oynayabilirsiniz. Bu arada eğer internet paketiniz yoksa evden çıkmadan önce oyunları indirip kaydetmenizde fayda var.

1) Benim de favori oyunum: Clash Of Clans

2) Vegas Gangsteri

3) Jetpack Joyride

4) Resimli Kelime Bulmaca

Her ne kadar blog başlığımız akrabalarda sıkılıyormuş gibi gözükse de biz akrabalarımızı çok severiz. Sadece bayramlarda değil onları hiçbir zaman yalnız bırakmayın ve sürekli ziyaret edin. Unutmayın aile hayattaki en önemli şey.

Umarım bu blog yazımızı beğenmişsinizdir. Tüm takipçilerimize İYİ BAYRAMLAR! dileriz.

Android Cihazlarınızda Oynayabileceğiz En İyi Satranç Oyunları

Okullar Açılmadan Öğrencilerin Faydalanacağı Süper Uygulamalar

YORUMLAR