Bearshare: Kurulumu, Kullanımı ve Kaldırılması

Bearshare dosya paylaşım ve müzik indirme programı hakkında aklınıza takılan tüm soruları Nasıl indirilir, kurulur, kullanılır, üyelik kapatılır, silinir? cevapladık.

Bearshare: Kurulumu, Kullanımı ve Kaldırılması

Sevimli bir logoya sahip Bearshare, dosya paylaşım programları arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Bearshare ile dosyalarını paylaşabilme, aynı zamanda paylaşımcılarla anlık olarak mesajlaşabilme ve indirdiğiniz müzik dosyalarını dinleyebilmenizi sağlıyor. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, kullanışlı ve Türkçe bir arayüz sunması, HD video desteği ve sayamadığımız kadar güzel özelliği bir arada sunan Bearshare programını biraz daha yakından tanıyalım istedik. Programın indirilmesinden, kurulumuna ve bilgisayarımızdan nasıl kaldırabileceğimize kadar aklımıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir bölüm hazırladık.

BearShare Kurulumu
YAZILIM

BearShare Kurulumu

BearShare Müzik İndirme Programı, ücretsiz dosya paylaşımının yanında chat programının sağladığı özellikleri de sunan popüler yazılımlardan.

Bearshare, P2P iletişim ağı kurularak dosya paylaşımı gerçekleştiren popüler bir program. 2000 yılında kurulmuş ve kısa sürede yüksek kullanıcı kitlesine ulaşmış. Türkçe olarak kurulması, kurulum ekranında size seçenekler sunarak bilgilendirmesi, 15 milyonu aşan dosya sayısı ve yüksek kullanıcı kitlesiyle ülkemizde popüler olmuş bir program. Aşağıda yer alan listede Bearshare hakkında sıkça sorulan soruları ve cevaplarını listelemeye çalıştık. Aklınıza takılan, karşılaştığınız ve cevap bulamadığınız soruları yorum bölümüne ekleyebilirsiniz.

  1. Bearshare: Kurulumu, Kullanımı ve Kaldırılması
  2. Bearshare Nasıl İndirilir?
  3. Bearshare Nasıl Kurulur?
  4. Bearshare Nasıl Açılır?
  5. Bearshare Nasıl Üye Olunur?
  6. Bearshare Nasıl Kullanılır?
  7. Bearshare Nasıl Dosya İndirilir?
  8. Bearshare Nasıl Dosya İndirilir?
  9. Bearshare Nasıl Silinir? Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır?

YORUMLAR