Bebekler için iOS Oyunları

Ufak yaştaki çocuklar ve bebekler için özel olarak derlediğimiz bu yazıda en iyi bebek uygulamalarını bulabilirsiniz.

Bebekler için iOS Oyunları

Akıllı telefon ve tabletlerin gelişmiş ve pratik özellikleri ailelere de büyük kolaylık sağlamakta. Kalabalık bir aile toplantısında ağlamaya başlayan bir bebeği sakinleştirmenin en iyi yolu renkli grafiklerle ve eğlenceli ses efektleriyle süslenmiş kaliteli bir mobil oyun açmaktır.

Uygulama marketlerde binlerce oyun bulunmakta ve ne yazık ki bu oyunların hepsi çocuklar için uygun değil. Çocuklar için indirmeyi düşündüğünüz oyunlarda dikkat etmeniz gereken birçok nokta var. Öncelikle bu oyunların rahatsız edici görüntüler ve şiddet içermemesi gerekmekte. Buna ek olarak bebeklerin hem zihinsel hem de düşünsel yeteneklerini geliştirme üzerine yoğunlaşmış olması da bu tarz bir oyundan beklenen özellikler arasında.

Tamindir ekibi olarak 1-3 yaş arası bebekler için özel olarak tasarlanmış ve oynaması son derece eğlenceli olan mobil oyunları sizler için inceledik. Birbirinden keyifli oyunların yer aldığı bu liste özellikle yeni bebek sahibi olmuş ebeveynlerin dikkatini çekecektir.

The Playmatic

Listenin ilk uygulaması bebeklerin düşünsel faaliyetlerini geliştirmek üzere özel olarak tasarlanmış olan The Playmatic. Neden-sonuç ilişkilerini kavramak ufak yaştaki çocuklar için pek kolay değildir. Geliştiriciler bu gerçeği göz önüne alarak The Playmatic'i geliştirmiş ve ortaya muhteşem bir oyun çıkmış.

Oyunda farklı temalara ve tasarımlara sahip mini oyunlar bulunmakta. Bu oyunların her biri farklı oynanış özelliklerine sahip ve bebeklerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmış. Renkli grafikler, eğlenceli animasyonlar ve dikakt çekici ses efektleri. Oyunun en büyük avantajı çocukların dikkatini çeken ses efektlerine sahip olmasına rağmen bu efektler yetişkinleri rahatsız etmeyecek düzeyde.

Siz televizyon izlerken veya kanepede biraz kestirirken bebeğinizin eğlenceli vakit geçirip uslu uslu oynacağı keyifli bir oyun arıyorsanız bu keisnlikle The Playmatic olmalı.

  1. Bebekler için iOS Oyunları
  2. Peekaboo
  3. Plic, Ploc, Wiz
  4. Paint Sparkles Draw
  5. Shape Puzzle Free

YORUMLAR