Beyond Two Souls Ön İncelemesi

Beyond Two Souls; farklı seçim şansları, harika grafikleri, yeni oynanış dinamikleri ve Ellen Page'i ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Beyond Two Souls Ön İncelemesi

Quantic Dream'le ilk tanışmam Fahrenheit döneminde oldu. Oyun için her yaptığımızın seçimin farklı bir olay örgüsü çıkaracağı vadedilmişti. O zamana kadar çıkan oyunlar arasından da böyle örnekler görmüştüm. Ancak Fahrenheit'in ne demek istediğini tam olarak anlayamamışım. Çünkü oyunun ilk bölümünü içeren demosunu oynayınca tabiri caizse ağzım bir karış açık kaldı.

Çıkış Tarihi: 8 Ekim 2013
Yapımcı: Quantic Dream
Platform: PS3

Beyond: Two Souls Yeni Oynanış Videoları
OYUN

Beyond: Two Souls Yeni Oynanış Videoları

Heavy Rain'in yaratıcılarının yeni oyunu Beyond: Two Souls için yeni oynanış videoları yayınlandı. Oyundaki 3 farklı kısmı gösteren bu videolar, Beyond'un combat sistemini ve oynanış mekaniklerini biraz daha aydınlatıyor.

Quantic Dream'in Fahrenheit öncesinde Omikron isimli şahane bir oyunu daha var. Ancak interaktif film dediğimiz türü bizle tanıştıran ilk oyunları Fahrenheit olmuştu. Uzun yıllar sonra çıkan Heavy Rain ile bu türü iyice benimsemiş ve Quantic Dream'in yeni projesini dört gözle beklemeye koyulmuştuk. İşte tam o esnada Beyond: Two Souls'u bizlerle tanıştırdı David Cage.

Juno, Inception gibi filmlerinden hatırlayacağınız Ellen Page'in başrolünde olduğu Beyond: Two Souls, Heavy Rain'in ulaştığı noktanın daha da üstüne çıkmayı amaçlıyor.

  1. Beyond Two Souls Ön İncelemesi
  2. Oyna Babam Oyna
  3. Ruhlar Alemi
  4. Ne Umuyoruz?

YORUMLAR