Bilgi Güvenliği Seminerleri Başlıyor: Data is Knowledge

Dijital suçlar, yazılım güvenliği, bilgi güvenliği gibi konuları işleyecek Data is Knowledge, 1 Nisan tarihinde başlıyor!

Bilgi Güvenliği Seminerleri Başlıyor: Data is Knowledge

Dokuz Eylül Üniversitesi IEEE öğrenci kulübü tarafından düzenlenen, son yıllarda teknoloji dünyasının üzerine eğildiği bilgi güvenliği, siber teknolojileri, yazılım ve sistem güvenliği hakkında alanında uzman kişilerin konferans vereceği “Data is Knowledge” (Bilgi Güvenliği Seminerleri) 1 Nisan tarihinde başlıyor.

Data is Knowledge'ta bilgi güvenliği hakkındaki konuların üzerinde durulacak. Bunun dışında dijital suçlar ve yazılım güvenlikleri konularına hacker yaklaşımlarının da ele alınacağı seminer toplamda 2 gün sürecek.

Bilgi Güvenliği Seminerleri'nde yer alan katılımcılara sertifikalarının yanı sıra Venatron Security şirketinden Bilgi güvenliği eğitimi ve daha birçok sürpriz ödül verilecektir.

Etkinlik içersinde yine IEEE öğrenci kulübü tarafından düzenlenen programlama, bilgi ve yeteneklerine güvenen 58 takımın kıyasıya yarıştığı Artes’in ana sponsorluğunda gerçekleşen Code Wars Programlama Yarışmasının ödül töreni de icra edilecektir.

Tamindir ekibi olarak bizim de yer alacağımız etkinlikteki gelişmeleri bu sayfa üzerinde video ve yazılarla sizlere ulaştıracağız.

YORUMLAR