Bilişim Yıldızları Yarışmasında TAM İndir 1.'lik Ödülü

Türkiye Bilişim Derneği'nin düzenlediği Bilişim Teknolojileri Kurulu, DTM e-Ticaret Genel Koordinatörlüğü, TBV, TUBİSAD, YASAD, TEDER, MOBİSAD,TBGD Getron ve İRM gibi birçok kurum ve kuruluşun desteklediği e-dönüşüm yarışmasında TAMindir.com, e-genç kate

Bilişim Yıldızları Yarışmasında TAM İndir 1.'lik Ödülü

Türkiye Bilişim Derneği'nin düzenlediği Bilişim Teknolojileri Kurulu, DTM e-Ticaret Genel Koordinatörlüğü, TBV, TUBİSAD, YASAD, TEDER, MOBİSAD,TBGD Getron ve İRM gibi birçok kurum ve kuruluşun desteklediği e-dönüşüm yarışmasında TAMindir.com, e-genç kategorisinde 1. seçilmiştir. (Resmî Sonuçlar) Ödülü almak üzere TAM indir kurucusu ve CNT Bilişim şirket sahibi Caner Bayraktar katılmıştır. Facebook grubumuzdaki ödül gecesi fotoğrafları için tıklayın. Birinci Seçildiğimiz Video: Bizi destekleyen ve sitemizi ziyaretleriyle yanımızda olan tüm kullanıcılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Program indirme konusunda hep yanınızdayız.

Önümüzde ki yıllarda da kalitemizden ödün vermeden teknolojiye dair tüm bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Teknoloji haberleri, videolar, galeriler, bloglar ve bildiğiniz gibi programları Tamindir'den takip etmeyi unutmayın. Çok daha ileriye dönük bir Türk internet sektörünün ortaya çıkması dileğiyle.

YORUMLAR