BioShock Infinite - Vigor Güçleri

BioShock Infinite'te yer alan özel güçleri (Vigor) kısaca tanımanız amaçlı bir yazı hazırladık.

BioShock Infinite - Vigor Güçleri

BioShock Infinite inceleme yazısının yanında bu Vigor güçlerini merak edenler için de ayrı bir yazı hazırlayayım istedim. Şu anda sadece yazıyla bahsettiğim bu Vigor güçleri için ayrı ayrı videolar da hazırlayıp bu sayfa üzerinden paylaşacağım.

BioShock Infinite için yayınladığımız BioShock Infinite - Oyun İnceleme başlığından oyun hakkındaki görüşlerimizi okuyabilirsiniz.

İlk olarak bu Vigor güçlerinin hepsini belli bir seviyeye kadar geliştirebileceğinizi söyleyeyim. Oyun içerisinde göreceğiniz satın alma yerlerinden Vigor güçlerini çeşitli şekillerde geliştirebilirsiniz. Bunun dışında bir not da Vigorları nasıl elde edeceğiniz hakkında. Normalde oyun içerisinde karşınıza çıkan Vigorları olur da gözden kaçırırsanız oyunun ilerleyin dakikalarında satın alabiliyorsunuz. Vigorların özelliklerini geliştirdiğiniz satın alma yerlerinde gözden kaçırdığınız Vigorlar da bulunuyor.

- Possession: Oyunda karşılaşacağınız düşman makinelerini ele geçirmenize yarayan bir özellik. Bu özelliği üzerinde kullandığınız makine geçici bir süre sizin tarafınıza geçerek düşmanlarınıza ölüm yağdırıyor. İlerleyen seviyelerde kanlı canlı düşmanlarınızın üzerinde kullanarak onları kendi safhınıza çekmenize de izin veriyor.

BioShock Infinite - Possession Gücü Tanıtım Videosu
Tamindir TV

BioShock Infinite - Possession Gücü Tanıtım Videosu

BioShock Infinite ile hayatımıza giren Vigor güçlerini sırasıyla yakından tanıyoruz. Possession sayesinde makinelerin sizin için savaşmasını sağlayabilirsiniz.

- Murder of Crows: Kalabalık düşman gruplarına karşı oldukça etkili olan bu saldırı, kullandığınız anda düşmanlarınızın üzerine bir karga sürüsü göndererek onlara zarar verirken aynı anda dikkatlerini de dağıtıyor.

BioShock Infinite - Murder of Crows Gücü Tanıtım Videosu
Tamindir TV

BioShock Infinite - Murder of Crows Gücü Tanıtım Videosu

BioShock Infinite ile hayatımıza giren Vigor güçlerini sırasıyla yakından tanıyoruz. Murder of Crows sayesinde düşmanlarınızın üzerine karga sürüsü gönderebilirsiniz.

- Devil’s Kiss: Temelde el bombasıyla alev topu karışımı kıvamında bir özellik. İster düşmanların üzerine direkt atabilir, isterseniz de belli bir yere atarak alev tuzağı oluşturabilirsiniz. İlerleyen seviyelerde attığınız alev topları etrafa saçılarak daha büyük bir alanda zarar bırakıyor.

BioShock Infinite - Devil's Kiss Gücü Tanıtım Videosu
Tamindir TV

BioShock Infinite - Devil's Kiss Gücü Tanıtım Videosu

BioShock Infinite ile hayatımıza giren Vigor güçlerini sırasıyla yakından tanıyoruz. Devil's Kiss sayesinde düşmanlarınıza alev topu atabilirsiniz.

- Bucking Bronco: Düşmanları havaya fırlatarak geçici bir süre havada kalmalarını sağlıyor. Tabii doğal olarak havada kalan bir düşman o anda size de saldıramıyor. Aynı zamanda düşmanı havaya fırlatmak adına tuzak olarak da kullanabiliyorsunuz.

  1. BioShock Infinite - Vigor Güçleri
  2. Elektrik, Su, Saldırı, Savunma

YORUMLAR