Bir iOS’tan Android’e Geçiş Hikâyesi (iPhone ve iPad’den Note 2’ye)

iPhone 3G’yi ve iPad’i ilk çıktıkları andan beri, yeni çıkan tüm serileriyle birlikte modellerini yenileyerek 2012 Kasım ayına kadar Macbook Pro (2011 mid ardından Retina Display ve SSD’li model ile devam ediyor) bilgisayarımla beraber sıkı bir Apple tar

Bir iOS’tan Android’e Geçiş Hikâyesi (iPhone ve iPad’den Note 2’ye)

iPhone 3G’yi ve iPad’i ilk çıktıkları andan beri, yeni çıkan tüm serileriyle birlikte modellerini yenileyerek 2012 Kasım ayına kadar Macbook Pro (2011 mid ardından Retina Display ve SSD’li model ile devam ediyor) bilgisayarımla beraber sıkı bir Apple taraftarı görünümü sunuyordum. Ta ki Android’e geçmem gerektiğine dair bir hisse kapılana kadar.

Galaxy Note 2 kalem özelliğiyle zaten beni çok cezbeden bir cihazdı ancak Android’i o döneme kadar hep hor görmüşümdür. Rahat kullanımı olmayan basit bir işletim sistemi sanıyordum. Elbette etrafımda bir sürü Android kullanıcısı vardı ancak insanın kendine ait kişisel cihazı olmadan maalesef şu an söylemek istediklerimi keşfedemezsiniz. Kısacası Android’i ve Note 2’yi çok sevdim. Ama en önemlisi beni iPad ve iPhone şeklinde iki cihaz kullanmaktan ve taşımaktan kurtardı.

Ben çok fazla teknolojik cihaz meraklısı biriyimdir. Mümkün olduğunca hazzı uzatmak için ilk anlarda cihazdan uzak dururum. Bu yüzden şimdi eğer Samsung Galaxy S4’ü kalem özelliğiyle birlikte çıkarırsa diye merak içinde bekliyorum. Neyse Note 2 bile henüz çok yeni bir cihaz ve sizlerle Android’e geçişimle ilgili deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Sanırım bunu en iyi soru cevap şeklinde yapabiliriz. Ben aşağıda bir ziyaretçimizin sorularına yanıt şeklinde başlatıyorum.

Samsung Galaxy Note 2 İncelemesi

  1. Bir iOS’tan Android’e Geçiş Hikâyesi (iPhone ve iPad’den Note 2’ye)
  2. Gelen Sorular ve Cevaplarım

YORUMLAR