Call Of Duty: Infinite Warfare İncelemesi

COD Infinite Warfare inceleme yazımızda oyunun yanısra yeni zombi modunu ve Modern Warfare Remastered'ı da değerlendirdik

Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies

Call of Duty Infinite Warfare ile birlikte oyunun zombi modunda Zombies in Spaceland haritası geliyor. 

Zombies in Spaceland'da 80'li yıllar atmosferi canlandırılmış. Döneme özgü VHS kasetlerde izlediğimiz korku filmlerini anımsatan bu harita, bize Infinite Warfare'in futuristik yapısından farklı bir hava yaşatması nedeniyle hoş bir değişiklik oluyor. Bu modda 4 kahramandan birinin yerine geçerek üzerimize dalga dalga saldıran zombilerle savaşıyoruz. Her yeni zombi dalgasında zombiler daha da güçleniyor ve işimiz zorlaşıyor. Call of Duty'nin önceki oyunlarındaki zombi modlarında olduğu gibi bu modda da adrenalin dolu anlar bizi bekliyor.

Yeni Call of Duty zombi modunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak diğer oyuncularla veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. RPG elementlerinin yerleştirildiği modda seviye atlayabiliyorsunuz. Seviye atladıkça da yeni silahların kilidini açıp bu silahların aksesuarlarını ve görünümünü kişiselleştirebilmeniz mümkün.

Yeni zombi modunda dikkati çeken bir yenilik özel kartları oyunda kullanabiliyor oluşumuz. Oyuna başlarken farklı kartları seçerek kendi desteğinizi oluşturuyorsunuz. Bu kartlar bize oyunda kendimizi iyileştirme, düşmanlarımıza hasar verme veya kazandığımız parayı artırma gibi power up şeklindeki avantajlar kazandırıyor. Kartları belli sayıda zombiyi yok ettikten sonra aktifleştirebiliyoruz.Ayrıca seviye atladıkça kartların kildini de açabilmekteyiz.

Zombies in Spaceland uzun soluklu bir eğlence sunmakta. Bu mod içinde birçok özel silah ve sürpriz de gizlenmiş. Zamanla bu silahlara ve sürprizlere sahip olabiliyorsunuz.

Zombies in Spaceland özellikle co-op oynadığınızda yüksek eğlence sunabilen bir mod. Hatta tek başına bir oyun olarak çıkış yapmış olsaydı bir hayli başarılı olabilirdi. Zombies in Spaceland oynarken hafiften PayDay 2 benzeri bir oyun tecrübesi yaşadığımı söyleyebilirim.

  1. Call Of Duty: Infinite Warfare İncelemesi
  2. Call Of Duty: Infinite Warfare
  3. Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies
  4. Call of Duty: Modern Warfare Remastered

YORUMLAR