Call Of Duty: Infinite Warfare İncelemesi

COD Infinite Warfare inceleme yazımızda oyunun yanısra yeni zombi modunu ve Modern Warfare Remastered'ı da değerlendirdik

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Call Of Duty: Infinite Warfare ile birlikte serinin efsane oyunu Call of Duty: Modern Warfare yenilenmiş yüzüyle geri dönüyor.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered orijinal oyundan teknik anlamda farklı. 2007 yılında çıkan serinin 4. oyunu 9 sene sonra grafiksel açıdan yenilenmiş. Call of Duty: Modern Warfare Remastered grafikleri sadece küçük rötüşler yapılarak değil, baştan yaratılarak yenilenmiş. Bu nedenle bu yeni versiyona büyük özen gösterilmiş.

Hikayesel anlamda Call of Duty: Modern Warfare Remastered'da herhangi bir değişiklik bulunmuyor. Yine Soap McTavish'in yerine geçiyoruz ve Captain Price ve ekibine katılarak nükleer bir felaketi engellemek için mücadele ediyoruz. Bunun yanında farklı karakterlere geçiş yaparak farklı bölgelerde savaşmaktayız. Oyun boyunca Orta Doğu, Azerbaycan, Ukrayna gibi bölgeleri ziyaret etmekteyiz. Keskin nişancılık yaptığımız efsanevi Çernobil görevini güzel grafiklerle tekrar oynamak ise büyük bir keyif.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered'da görsel efektler yenilenmiş, dumanlar ve ışık yansımaları çok daha gerçekçi görünüyor. Ayrıca karakter modellemelerinde de detay seviyesi bir miktar yükselmiş. Sonuçta Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ın günümüz standartlarını karşılayan ve bu standartların üzerine bile çıkan bir FPS oyunu olduğunu söyleyebilirim.

Umarız incelememiz karar vermenize yardımcı olmuştur, bir sonraki incelememizde görüşmek üzere, hoşçakalın.

Battlefield 1 İncelemesi

Mafia 3 İncelemesi

  1. Call Of Duty: Infinite Warfare İncelemesi
  2. Call Of Duty: Infinite Warfare
  3. Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies
  4. Call of Duty: Modern Warfare Remastered

YORUMLAR