Cengiz Han 2 İncelemesi

Joygame ile ülkemizde tamamen Türkçe dil desteği ile yayın hayatına başlayan başarılı MMORPG oyunlarından birisi olan Cengiz Han 2 sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok farklı ülkesinde beğenilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Kylin Games tarafında

Grafikler

Grafikler konusuna oyunun girişi ile başlayacak olursak bizi ilk olarak karakter yaratma ekranı karşılıyor. Muhteşem ayrıntılara sahip bir karakter yaratma ekranı beklemiyorduk ancak bu kadar basite kaçılmış olanını da beklemiyorduk. Karakterimizin cinsiyetini seçtikten sonra yüz tipini seçebiliyoruz, saç sakal ve bunların rengi. Kısıtlı karakter yaratma ekranımız ile kısıtlı bir karakter oluşturabiliyoruz, ardından sınıf seçimi yapıp oyuna başlayabiliyoruz.

Grafikler oyun içinde genel anlamda göze hitap ediyor, özelliklede aklımıza diğer birçok MMORPG oyunu geldiğinde onlarla kıyaslarsak oldukça iyi bir yapım olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çevre unsurları olsun karakterimizin modellemesi ve diğer unsurlar olsun bir MMORPG oyununa göre oldukça iyi hazırlanmış.

Sürekli hareket içinde olan görseller bizi daha çok memnun bırakıyor. Açıkçası MMORPG oyunlarında sabit kütük gibi şeyler görmekten sıkılan kullanıcılar Cengiz Han 2 ile farklı ve yeni şeyleri görmenin heyecanını yaşayacaktır. Bunun dışında oyunun animasyonları da bu türden oyunları oynayanları tatmin edecek düzeyde hoş bir şekilde hazırlanmış.

  1. Cengiz Han 2 İncelemesi
  2. Hikaye
  3. Irklar
  4. Grafikler
  5. Sesler
  6. Oynanış
  7. Sonuç

YORUMLAR