Cengiz Han 2 İncelemesi

Joygame ile ülkemizde tamamen Türkçe dil desteği ile yayın hayatına başlayan başarılı MMORPG oyunlarından birisi olan Cengiz Han 2 sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok farklı ülkesinde beğenilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Kylin Games tarafında

Oynanış

Öncelikle oyunun seviye sistemine değinmekte fayda var, oyunun bu kısmı çok zekice ve görmeye alışık olmadığımız bir tarzda hazırlanmış. Oyunda görevlerin önemi daha fazla eğer seviye atlamak istiyorsanız görevleri yerine getirmek önceliğiniz olmalı. Yaratık kesmek gibi klasik işlemler Cengiz Han 2’de geri planda kalmış ve seviyenize olan etkisi oldukça az.

Atlamış olduğunuz her 10 seviyede envanterinizde bir hediye kutusu meydana gelecek. Bu hediye kutusunda sizleri yeni eşyalar bekliyor. Oyunda bulunan otomatik saldırı sistemi de yenilikçe ve farklı bir bakış açısını Cengiz Han 2’ye taşımış. Oyun genel anlamda bir savaş oyunu ancak sık sık PvE ve PvP etkinliklerine oyun boyunca rastlayacak ve bu etkinliklerden oldukça keyif alacaksınız.

Oyunda tank, zırhlı araçlar ve mancınık gibi saldırı araçları kullanabilmenize de olanak sağlanmış. Farklı ve yenilikçi oynanışı ile Cengiz Han 2 ile alışkanlıklara bir son vermiş olacaksınız.

  1. Cengiz Han 2 İncelemesi
  2. Hikaye
  3. Irklar
  4. Grafikler
  5. Sesler
  6. Oynanış
  7. Sonuç

YORUMLAR