Diablo 3'ün Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Diablo 3'ün Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Blizzard tarafından piyasaya sürülen ilk oyunundan beri oyuncular tarafından hararetle takip edilen ve hala milyonlarca oyuncunun bıkmadan, usanmadan oynadıkları Diablo serisinin en son oyunu Diablo 3 için uzun zamandır beklenen resmi çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Yapımcı Blizzard Entertainment’ın açıklamasına göre oyun 15 Mayıs 2012 tarihinde hem internetten satın alınabilir ve indirilebilir olarak hem de kutulu olarak mağazalarda satışa sunulacak. Ön sipariş vererek Blizzard’ın resmi kanalı olan Battle.net’ten oyunu satın alan kullanıcılar şimdiden oyunun tamamlanan dosyalarına ait kısımları indirmeye başladılar.

Böylece piyasaya sürüldüğü gün gerçekleştirilecek ufak bir güncelleme ile dosyaları hali hazırda indirmiş olan herkes oyunu oynamaya başlayabilecek.
Önceki oyunlara göre hem teknik altyapı olarak hem de karakter sistemi olarak oldukça gelişmiş olan Diablo 3’ün pek çok satış rekorunu kıracağına şimdiden kesin gözüyle bakılıyor. Blizzard Diablo 3 projesine ek olarak World of Warcraft genişleme paketi Mists of Pandaria ve Starcraft 2’nin yeni senaryo paketi Heart of the Swarm için de çalışmalarına devam ediyor.

Oyun çıkmadan önce Diablo 3 duvar kağıtlarını indirmek ve masaüstünüzü şimdiden Diablo 3 duvar kağıtları ile şenlendirmek istiyorsanız aşağıdaki paketimizi indirebilirsiniz.

Ayrıca oyunun sevenlerini şimdiden heyecanlandıran açılış videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz.

YORUMLAR