Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar - 4

Eğer eski bir bilgisayara sahipseniz ve yeni ve yüksek grafik kalitesine sahip oyunları oynayamamaktan şikayetçiyseniz üzülmenize hiç gerek yok. Düşük sistem gereksinimli oyunlar listemizde size göre bir oyun bulabilirsiniz.

Ücretsiz Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

FreeStyle Football

Eğer futbolu seviyorsanız ve online maçlar yapmak istiyorsanız FreeStyle Football hoşunuza gidecektir. FreeStyle Football'da arcade tarzda bir oynanış tecrübesi bizi bekliyor, yani oyundan gerçekçilik beklemeyin. Bunun yerine gösterişli hareketler, çılgın oyuncular ve bolca eğlence sunuluyor. Oyunun grafik kalitesi de tatmin edici bir seviyede.

No More Room in Hell

Valve tarafından geliştirilen, Half-Life ve Counter-Strike gibi oyunlarda da kullanılan Source oyun motoruyla hazırlanmış No More Room in Hell, eşli oyun sistemi üzerine kurulmuş online FPS oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun. Saç kurutma makinesinde bile çalışabilecek oyunda bolca silah, bolca zombi ve bolca aksiyon bir araya geliyor. Ayrıca oyunda bir hayli parlak fikirler de var. Örnek olarak; mesafeye göre etkilenen sesli ve yazılı iletişim sistemi mevcut. Diğer oyunculardan ne kadar uzaksanız duyulmanız o kadar zor oluyor.

Starcraft Anthology

Ne kadar zaman geçerse geçsin bazı oyunlar vardır ki hiç eskimez. İşte Starcraft da böyle bir oyun. Blizzard, geçtiğimiz aylarda orijinal Starcraft oyununu yenileyeceğini duyurmuştu. Bunun şerefine orijinal Starcraft ve Brood War genişleme paketi Starcraft Anthology adlı paket içinde bir araya getirilerek oyunculara ücretsiz dağıtıldı. Bu bağlantıyı kullanarak Starcraft Anthology'i direkt olarak indirebilirsiniz:

Zone4

3 boyutlu bir online dövüş oyunu olarak tanımlanabilecek Zone4 içinde birçok farklı dövüş stiline yer veriliyor. Oyuncular kendi kahramanlarını yarattıktan sonra hangi yeteneklere sahip olacaklarını ve nasıl görüneceklerini belirleyebiliyorlar. PvP karşılaşmaları seviyorsanız Zone4'e göz atabilirsiniz:

Soccer Manager 2017

Soccer Manager 2017, 3 boyutlu grafiklere ihtiyaç duymadan sizi eğlendirebilecek bir menajerlik oyunu. Oyunda rüya takımınızı kurmaya çalışıyor, transferlerle takımınıza yıldız oyuncular kazandırıyor ve kupa peşinde koşuyorsunuz. Eğer taktiksel yeteneklerinize güveniyorsanız ve futbolu seviyorsanız Soccer Manager 2017'i deneyebilirsiniz.

  1. Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar - 4
  2. Ücretsiz Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
  3. Demo Oyunlar
  4. Ücretli Oyunlar

YORUMLAR