Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar - 4

Eğer eski bir bilgisayara sahipseniz ve yeni ve yüksek grafik kalitesine sahip oyunları oynayamamaktan şikayetçiyseniz üzülmenize hiç gerek yok. Düşük sistem gereksinimli oyunlar listemizde size göre bir oyun bulabilirsiniz.

Demo Oyunlar

Geneshift

Geneshift ilk GTA oyunlarındaki yapı temel alınarak geliştirilmiş bir online aksiyon oyunu. Oyunda farklı silahları ve araçları kullanarak savaşabilmektesiniz. Kuşbakışı kamera açısıyla oynanan oyun hızlı ve yoğun aksiyon üzerine odaklanıyor.

Factorio

Factorio fabrikalar inşa etmeye ve işletmeye çalışacağınız ilginç bir strateji oyunu. Oyuna başladığımızda ağaç kesip maden çıkararak kaynak topluyoruz, sonrasında ise altyapımızı geliştirerek genişliyoruz. Kaynaklarını topladığımız toprakların sakinleri ise doğalarını yok etmemiz nedeniyle bize karşı ayaklanmaya başlıyor. Oyunda bir yandan fabrikalarımızın sabote edilmesini önlüyor ve düşmanlarımızla savaşıyor, diğer yandan da üretimi artırmaya çalışıyoruz.

Alien Shooter TD

Alien Shooter TD derin bir taktiksel yapıyı bolca aksiyon ve vahşetle birleştiren bir kule savunma oyunu. Oyunda dünyayı istila etmeye çalışan uzaylılara karşı savaşmaktasınız. Ekranda aynı anda yüzlerce uzaylıyı görebileceğiniz oyunda savaş alanına birimlerinizi yerleştiriyor ve düşman dalgalarını durdurmak için çabalıyorsunuz. Cephaneniz sınırlı olduğu için bir hayli zorlu anlar yaşayabilirsiniz.

iREC

Korku oyunlarını seviyorsanız Outlast oyunlarındaki atmosferden etkilenen iREC adlı bu oyunu deneyebilirsiniz. Bir polis memurunun yerine geçtiğimiz oyunda uyuşturucu kaçakçılığına karıştığı iddia edilen bir nakliye firmasına sızarak kanıt aramaya çalışıyoruz. Fakat karşımıza çok farklı olaylar çıkıyor. Bir yandan izimizi belli etmeden deliller arıyor, diğer yandan da hayatımızı kurtarmaya çalışıyoruz.

Cash_Out

Cash_Out kuşbakışı kamera açısıyla oynanan, gizlilik ve aksiyon ön planda tutularak geliştirilmiş bir oyun. Oyundaki amacımız çeşitli binalara girerek içerideki parayı çalıp kaçmak. Fakat bu iş hiç de kolay olmuyor; çünkü oyundaki binalar rastgele bir şekilde yaratılıyor., ayrıca silahlar da benzer şekilde etrafa rastgele bir düzenle yerleştiriliyor. Yani oyunu her oynadığınızda bölümleri ezberlemek yerine doğaçlama yapmanız gerekiyor.

Cash_Out'ta kahramanımızı farklı yeteneklerle donatabiliyor, görünümünü değiştirebiliyoruz. Oyunda kariyer modunun yanısıra online co-op modu da bulunmakta.

  1. Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar - 4
  2. Ücretsiz Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
  3. Demo Oyunlar
  4. Ücretli Oyunlar

YORUMLAR