Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar - 4

Eğer eski bir bilgisayara sahipseniz ve yeni ve yüksek grafik kalitesine sahip oyunları oynayamamaktan şikayetçiyseniz üzülmenize hiç gerek yok. Düşük sistem gereksinimli oyunlar listemizde size göre bir oyun bulabilirsiniz.

Ücretli Oyunlar

Dead Cells

Özgün hikayesi, kaliteli animasyonları ve zengin içeriğiyle dikkat çeken Dead Cells oldukça başarılı bir platform oyunu, oyunun Steam üzerindeki inceleme notu da bu durumu kanıtlar nitelikte. Dead Cells'de sürprizlerle dolu bir oyun dünyasını keşfederken bir sürü düşmanla ve bölüm sonu canavarıyla savaşabiliyorsunuz. Oyundaki bölümler de rastgele bir şekilde yaratılıyor ve Dead Cells'i her oynadığınızda farklı bir oyun tecrübesi yaşıyorsunuz.

Dead Space

Korku oyunları arasında bir klasik olan Dead Space çok iyi şekilde tasarlanmış sahneler içeren, düşman tasarımlarıyla fark yaratan ve bu sayede sizi sıkça sandalyenizden hoplatmayı başaran bir oyun. 2008 yılında çıkmış olan oyun günümüzde bile tatmin edici bir grafik kalitesi sunuyor. Survival horror türünün en iyi örneklerinden biri olan Dead Space'i daha önceden oynamadıysanız bu oyunu kaçırmayın.

NeoGeo Oyunları

GOG, geçtiğimiz haftalarda 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız SNK tarafından geliştirilmiş klasik NeoGeo oyunlarının bilgisayar versiyonlarını yayınladı. Samurai Shodown 2, Samurai Shodown 5 Special, Fatal Fury Special, The King of Fighters 2000, The King of Fighters 2002, Metal Slug, Metal Slug 2, Metal Slug 3, Metal Slug X yayınlanan oyunlar.

Planescape: Torment: Enhanced Edition

90'lı yıllarda çıkmış ve o dönemin en başarılı rol yapma oyunları arasına girmiş olan Planescape: Torment kısa bir süre önce yenilendi ve günümüz bilgisayarları ile uyumlu hale getirildi. Artık oyunu geniş ekran monitörlerimizde rahatça oynayabiliyoruz. Planescape: Torment: Enhanced Edition adıyla yayınlanan oyun benzersiz bir hikaye sunuyor.

Wild Guns Reloaded

NeoGeo oyunları gibi atari salonlarının sevilen oyunlarından olan Wild Guns, geçtiğimiz günlerde yenilenerek Steam üzerinde yayınlandı. Vahşi Batı'ya yolculuk ettiğimiz Wild Guns Reloaded'da farklı kahramanlardan birini seçiyor, düşmanlarımızla ve bölüm sonu canavarlarıyla çarpışıyoruz. Oyunu aynı bilgisayar üzerinde arkadaşlarınızla birlikte oynayabilmeniz de mümkün.

Listemizdeki oyunlar bunlar, umarız hoşunuza giderler. İyi eğlenceler!

Günümüz Oyunlarının Eski Oyunlar Kadar Eğlenceli Olmamalarının 9 Sebebi

  1. Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar - 4
  2. Ücretsiz Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
  3. Demo Oyunlar
  4. Ücretli Oyunlar

YORUMLAR