Elite Forces İncelemesi

Free to play, online, MMOFPS Elite Forces İncelemesini Yaptık.

Savaşa Hazırlık

Elite Forces'ı ilk açtığınızda sizi hemen A'dan Z'ye her konu hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir eğitim bölümü karşılıyor. Bu tutorial ile başlangıçta her türlü ayrıntıya yer verilmiş. Daha sonra oynayacağımız sunucuyu ve oyun modunu seçiyoruz. Oyun modlarında gayet bonkör davranılmış, yok yok. Takım Modu, Kule Savunma Modu, Virüs Modu, Direniş Modu, Av Modu, Ölüm Modu ve Tur Bazlı Mod olarak tam 7 çeşit oyun türü bulunuyor. Birini sevmezseniz diğerini mutlaka seveceksinizdir. Herkese göre bir tür var diyebilirim. Bu oyun modlarının kendilerine göre dinamikleri olduğunu da oynadıkça görüyorsunuz.

Level sisteminin olduğunu söylememe gerek yok, ama evet puan kazandıkça seviye atlıyorsunuz. Rütbenize göre oyunlara girebiliyor ve kendi denginiz oyuncularla karşılaşabiliyorsunuz. (Bir uyarı) Çaylaksak çaylaklığımızı bilmeliyiz. Çünkü oyunda gerçekten iyi oyuncular olduğunu daha girer girmez tecrübe etmiş biri olarak, oyuna baştan ısının sonra tecrübelilere karşı oynayın derim.

Elite Forces'da 3 tane sınıf bulunuyor. Bu sınıflar: Komando, Özel Kuvvetler ve Destek Birimler oluyor. Bu sınıfları oyun sırasında değiştirebiliyoruz.

-Komando: En rahat sınıf olarak karşımıza çıkıyor. Hücum tüfekleri var. Yakın ve orta mesafede etkili komandoların; Dart, Yenilmez, Bomba Gibi, Süratli gibi özel yetenekleri var. Ek olarak, onların kullandıkları Elektronik Tuzaklar ve Normal Tuzaklar ile düşmanın hedeflerini değiştirip başka bir yöne gitmesine sebep olarak patlamalar yaratabilirler. Komandolar PVE ve PVPE modlarında önemli bir role sahiptirler.

-Özel Kuvvetler: Uzun mesafede ellerine kimse su dökemez. Çünkü bir çok Keskin Nişancı Tüfeğini kullanmak konusunda profesyoneldirler. Sniperların hasar verme kabileyeti yüksek olduğundan mermilerin hedefleri bulduğunda afları yoktur. Ayrıca takım arkadaşlarına tıbbi destek verebilirler. Taşınılabilir Tıbbi İstasyon, yaralıların yaralarını zamanlı bir şekilde iyileştirme niteliğine sahiptir.

-Destek Birimler: İsmi üzerindeki bu sınıf, nerede desteğe ihtiyaç varsa orada bulunur. Makinalı Tüfekler konusunda uzmanlaşmışlardır. Yedek şarjör taşıyabildikleri gibi yanlarında bulundurdukları destek deposu ile takım arkadaşlarının mermi bitmesi gibi bir problemleri ortadan kalkar. Ayrıca mayın döşeme yetenekleri ile düşmanlarına aman vermezler.

  1. Elite Forces İncelemesi
  2. Savaşa Hazırlık
  3. Ayrıntılar Ayrıntılar

YORUMLAR