Elite Forces İncelemesi

Free to play, online, MMOFPS Elite Forces İncelemesini Yaptık.

Ayrıntılar Ayrıntılar

Elite Forces'da kapsamlı bir modifikasyon sistemi var. Silah dürbününden silah namlusuna kadar, şarjörden silah rengine kadar bir çok şeyi değiştirebiliyorsunuz. Böylece silahınıza bir kimlik katıyorsunuz.

Yetenek sistemi ise baştan bana biraz karmaşık gelse de zamanla alıştığınızı söyleyebilirim. Biraz zaman tanımanızı öneririm. Bu sistem, oyunda birini öldürdüğünüzde veya öldürüldüğünüzde devreye giriyor. Asker sınıfları kendi stillerine göre yeteneklerini seçebiliyor. Bu yetenekler sayesinde daha iyi oynayabildiğinizi söyleyebilirim. Toplamda 4 çeşit yetenek bulunuyor. Bunlar: Kombo Yetenekleri , Ölme Serisi Yetenekleri , Toplam Öldürme Yetenekleri ve Toplam Ölme Yetenekleri oluyor. Bu yeteneklerin açılması için gereklilikleri yerine getirmiş olmanız gerekiyor. Ayrıca seviyeniz arttıkça bu yetenekleri daha da geliştiriyorsunuz.

Elite Forces'da belli basit görevleri yaptıkça ödüllendiriliyorsunuz. Mesela ilk basit görevlerden biri; takım modunda 1 savaşa katılmak oluyor. Ödülü ise 500 altın olarak belirlenmiş. Daha böyle bir çok görev tamamlayarak ödülleri topluyorsunuz.

Oyunda, 2 adet sniper, 1 adet makinalı, 4 adet taaruz, 3 adet hafif makinalı, 2 adet tabanca ve 2 adet pompalı olmak üzere toplamda 14 tane silah seçeneği bulunuyor. Bu silahların yanında mermi sistemi adı altında mermilerin bile farklılık yaratabildiğini görüyoruz. Kullandığınız mermileri iyi seçmenizi öneririm. Ekipman olarak; kıyafetlerinizi, kaskınızı, bombalarınızı ve taktiksel yeleğinizi siz belirliyorsunuz.

Son olarak değinmek istediğim, Elite Forces'ı oynarken kullanacağınız tuş takımını şematik olarak aşağıda görebilirsiniz. Bu şema size oyunun ne kadar ayrıntılı yapıldığına bir örnek teşkil edebilir. 10 parmağında 10 marifet gerektiren bir oyun olmuş. Şimdiden herkese iyi oyunlar...

  1. Elite Forces İncelemesi
  2. Savaşa Hazırlık
  3. Ayrıntılar Ayrıntılar

YORUMLAR