En İyi PS4 Pro Oyunları

Geçtiğimiz yıl çıkış yapan PS4 Pro, kullanıcılarına daha yüksek oyun deneyimleri sunmayı başardı. PS4'ün iki katı kadar performansa sahip olan PS4 Pro ile oyunlar daha yüksek çözünürlüklerle oynanabilir hale geldi. Biz de sizler için PS4 Pro'nun gücünü s

En İyi PS4 Pro Oyunları

Geçtiğimiz yıl çıkış yapan PS4 Pro, kullanıcılarına daha yüksek oyun deneyimleri sunmayı başardı. PS4'ün iki katı kadar performansa sahip olan PS4 Pro ile oyunlar daha yüksek çözünürlüklerle oynanabilir hale geldi. Biz de sizler için PS4 Pro'nun gücünü sonuna kadar kullanan en iyi oyunların listesini hazırladık.

PS4'ün donanım olarak daha gelişmiş hali olan PS4 Pro, 4K ve HDR desteğiyle çıkış yaptı. Sony'nin en güçlü konsolunun içerisinde GDDR5 8 GB bellek, 8 çekirdek yeni nesil AMD işlemci ve yeni nesil AMD grafik kartı bulunuyor. Gelişmiş donanımlarıyla PS4'ün iki katı kadar performans elde ediliyor. 

PS4 Pro'nun güçlü yapısıyla birlikte oyunlar daha gelişmiş hale geldi. PS4'ün gücünü göstermek isteyen Sony, ileri tarihlerde çıkış yapacak olan oyunlarını beklemek istemedi ve daha önceden çıkış yapmış oyunların performanslarını en üst seviyeye getirtti.

E3 2017 fuarının en çok dikkat çeken iki oyunu God of War ve Spider-Man oldu. Yayımlanan oynanış videoları ile adeta göz kamaştırdılar. Bu iki özel oyunun PS4 Pro'nun gücünü sonuna kadar kullanacağını ve ortaya mükemmel bir oyun deneyimi çıkacağını hepimiz biliyoruz. Ancak, oyunlar henüz çıkış yapmadığı için listeye koyma gereği duymadım.

Aşağıdaki listede PS4 Pro'nun gücünü sonuna kadar kullanan en iyi oyunların listesine göz atabilirsiniz:

1-Call Of Duty: Advanced Warfare

2-Ratchet & Clank


3-The Last of Us: Remastered

4-Uncharted 4: A Thief's End

5-Mass Effect: Andromeda

6-The Last Guardian

7-Watch Dogs 2

8-Dishonered 2

9-Call of Duty Infinite Warfare

10-Battlefield 1

11-Shadow of Mordor

12-Knack

13-Rise of the Tomb Raider


Bilgisayarınızın Gerçek Gücünü Ölçmenizi Sağlayacak Oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar (Dev Liste)

Sayılı Kişinin Bitirebildiği Saç Baş Yoldurtan Oyunlar

YORUMLAR