En İyi Spor Uygulamaları

Farklı ihtiyaç ve amaçlara yönelik hazırlanan spor uygulamaları ile canlı maç sonuçlarını takip edebilir yada koşarken ne kadar kalori yaktığınızı görebilirsiniz. En iyi spor uygulamaları için bloğumuza göz atın.

En İyi Spor Uygulamaları

İlk olarak hayatlarımıza girip bir çok alanda yardım almamızı ve vakit geçirmemizi sağlayan bilgisayarlardan sonra şimdi de mobil cihazlar hayatımızın orta yerine geldi oturdu. Elbette bilgisayarlar hala hayatımızda ve çok uzun süre daha kalacaklar ama mobil cihazlar da büyük bir pay almayı başardı. Durum böyle olunca okumak istediğimiz haberden tutun, yapacağımız yemeğe kadar internete yeni Google'a sorar olduk. Hal böyle olunca da uygulama geliştiricileri günlük yaşantımızı kolaylaştırmak adına bir çok uygulama ve servis geliştirmeye başladı. Farklı alan ve kategoriler için binlerce uygulama arasından seçip eleyerek en popüler ve en çok sevilen spor uygulamalarını sizlerle paylaşmayı düşündük. Android, iOS ve Windows platformlarında yer alan en iyi spor uygulamaları yazımızı umarım beğenirsiniz.

Spor uygulaması denildiğinde benim aklıma ilk gelen egzersiz uygulamaları oluyor. Büyük ihtimalle sizin de öledir fakat spor uygulamaları kategorisinde çok daha fazla türde uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar arasındaki en popüler ve en çok indirilenleri sizlerle paylaşmak istedik. Canlı maç sonuçları, vücut geliştirme uygulamaları, spor haberleri uygulamaları, egzersiz uygulamaları, kalp atış sayısı hesaplama uygulamaları gibi pek çok türde olan uygulamaların tümü spor ve sağlık uygulamaları kategorisi altında yer alıyor.

Herkes sağlıklı yaşamak ister elbette fakat sağlığına dikkat ederek düzenli spor yapan çok az kişi tanıyorum. Ayrıca anne babalarımızın bir çoğunun para getirmiyorsa spora bakış açısı pek ılımlı değil. Kilolu da değilseniz, annenizin neden koşuyorsun be evladım bir deri bir kemik kaldın dediğini duyar gibiyim. Özellikle yoğun tempolu ve masa başı çalışanların spora ayıracak vakitleri olmaz ise, bir süre sonra hem sağlıksız beslenme hem de spor yapmamaktan dolayı yağlanmalar başlıyor. Masa başında göbek kocaman oluyor. Bu alanda da yardım edebilecek uygulamalar olduğu gibi, spor gündemini yakından takip etmek isteyenler yada iddaa oynadığı maçın canlı sonucu kontrol etmek isteyenler için de uygulamalar mevcut. Kısacası sizler için farklı platformlar için hazırladığımız bloğumuzda spor ile ilgili en iyi uygulamaların hepsine göz atma şansınız bulunuyor. Sırasıyla Android, iOS ve Windows olarak hazırladığıız listelerimize sözü daha fazla uzatmadan hemen geçelim.

  1. En İyi Spor Uygulamaları
  2. En İyi Android Spor Uygulamaları
  3. En İyi iOS Spor Uygulamaları
  4. En İyi Windows Spor Programları

YORUMLAR