En İyi Video Dönüştürücüler

En İyi Video Dönüştürücüler sayesinde AVI, MOV, MPEG, FLV, MKV, MP4 ve daha birçok farklı formatı birbiri arasında dönüştürmek hakkında bilgiler

Free Studio

Free Studio

Free Studio içerisinde toplam 48 adet ücretsiz aracı bir arada sunan başarılı bir yazılımdır. Video indirme, video yazdırma ve tabii ki video dönüştürme gibi işlemleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz araçlar programın içerisinde yer almaktadır.

Programın arayüzü ilk açtığınız zaman biraz karışık gelebilir çünkü toplam 48 araç içerisinden kullanmanız gerekenlerin nerede olduğunu bulmak biraz zaman alabilir. İlerleyen zamanlarda kullanmak istediğiniz araçların kısayol butonlarının nerede olduğuna alıştıktan sonra tüm video dönüştürme işlemlerini sadece bir kaç tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz.

Video dönüştürme aracı içerisinde yer alan hazır profiller eğer işinize yaramıyorsa, kendi profillerinizi kolayca yaratabilir ve kaydedebilirsiniz. Böylece her dönüştürme işlemi sırasında aynı ayarları baştan yapmaya uğraşmazsınız. Aynı zamanda birçok dönüştürme seçeneğini kullanıcılara sunan Free Studio, profesyonel bir dönüştürme aracı arayan kullanıcılar için olmasa da sıradan kullanıcılar için yeterlidir.

Özellikle MP4 formatındaki videoları oldukça hızlı bir şekilde dönüştüren Free Studio, aynı başarıyı diğer video formatları için tam anlamıyla gösteremiyor maalesef.

Türkçe dil desteği, kolay kullanım ve sunduğu çeşitli araçlar nedeniyle Free Studio'da mutlaka denenmesi gereken video dönüştürme yazılımları arasında yerini alıyor.

 1. En İyi Video Dönüştürücüler
 2. Any Video Converter Free
 3. Free Studio
 4. Format Factory
 5. Freemake Video Converter
 6. Handbrake
 7. Miro Video Converter
 8. Quick Media Converter HD
 9. Xmedia Recode
 10. Total Video Converter
 11. Hamster Free Video Converter

YORUMLAR