En İyi Video Dönüştürücüler

En İyi Video Dönüştürücüler sayesinde AVI, MOV, MPEG, FLV, MKV, MP4 ve daha birçok farklı formatı birbiri arasında dönüştürmek hakkında bilgiler

Format Factory

Format Factory

Format Factory kullanım kolaylığı ve video dönüştürme gücü arasında iyi bir denge sağlayan programların arasında yer alıyor. Programın kullanımı oldukça kolay. Öncelikli olarak dönüştürmek istediğiniz videoları seçiyorsunuz, ardından seçtiğiniz videoların dönüştürülmesini istediğiniz video formatıyla ilgili ayarları tamamlayıp, son olarak dönüştürme işlemine başlayabiliyorsunuz.

Eğer MP4 formatında bir video dönüştürme işlemi yapıyorsanız H264, DivX, XviD gibi kodlama seçeneklerinden istediğinizi seçebilir, video çözünürlüğünü, örnekleme hızını, ses codeclerini, kare hızını ayarlayabilirsiniz. Hatta isterseniz videolara altyazı gömebilir veya kendi filigranınızı yerleştirebilirsiniz.

Bu tarz ayarlardan ben anlamam, benim acelem var hemen dönüştürmem lazım videoları diyorsanız eğer o da sorun değil. Çünkü Format Factory içerisinde diğer birçok yazılımda da olduğu gibi hazır profil seçenekleri yer almakta.

Dönüştürme işlemleri sırasında performans açısında oldukça başarılı sonuçlar gösteren Format Factory, bu alanda önde olan programlar arasında yer almayı başarıyor.

Türkçe dil desteğine de sahip olan program kullanıcılara ayrıca: videolardan GIF yapma, videolardan ses ve müzik ayıklama, ses dosyası ve resim dosyası dönüştürme, DVD ve CD'lerden müzik ayıklama ve benzeri birçok seçenek daha sunmaktadır.

 1. En İyi Video Dönüştürücüler
 2. Any Video Converter Free
 3. Free Studio
 4. Format Factory
 5. Freemake Video Converter
 6. Handbrake
 7. Miro Video Converter
 8. Quick Media Converter HD
 9. Xmedia Recode
 10. Total Video Converter
 11. Hamster Free Video Converter

YORUMLAR