En İyi Video Dönüştürücüler

En İyi Video Dönüştürücüler sayesinde AVI, MOV, MPEG, FLV, MKV, MP4 ve daha birçok farklı formatı birbiri arasında dönüştürmek hakkında bilgiler

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

Eğer kullanacağınız video dönüştürme aracının olabildiğince geniş bir format desteğine sahip olmasını istiyorsanız, şu noktada seçmeniz gereken program Freemake Video Converter olabilir. Çünkü video türlerinden tutun, ses dosyalarına, Youtube videolarına ve hatta resim dosyalarına kadar farklı dönüştürme seçenekleri sunar.

Program yardımıyla video düzenleme işlemini tamamladıktan sonra entegre olarak gelen video düzenleme aracıyla gereksiz bölümleri kolayca kaldırabilirsiniz. Yararlı başka bir özellik olan boyut belirtme sayesinde dönüştürme işlemi sonrasında videoların maksimum boyutunun ne kadar olması gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Diğer birçok video dönüştürme yazılımda olduğu gibi codec, çözünürlük, ses ve video bitrate'i, örnekleme hızı ve kanal ayarlarını Freemake Video Converter ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Apple, Nokia, Samsung, Blackberry ve daha birçok mobil cihaz için özel video dönüştürme profilleri sunan yazılım sayesinde dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken, videoların hangi cihazla uyumlu olarak çalışacağını belirlemektir. Freemake Video Converter ardından gerekli dönüştürme işlemlerini sizin için otomatik olarak gerçekleştirir.

Sonuç olarak Freemake Video Converter tüm kullanıcıların video dönüştürme işlemlerini tam anlamıyla gerçekleştirebilecekleri mükemmel bir programdır.

 1. En İyi Video Dönüştürücüler
 2. Any Video Converter Free
 3. Free Studio
 4. Format Factory
 5. Freemake Video Converter
 6. Handbrake
 7. Miro Video Converter
 8. Quick Media Converter HD
 9. Xmedia Recode
 10. Total Video Converter
 11. Hamster Free Video Converter

YORUMLAR