En İyi Video Dönüştürücüler

En İyi Video Dönüştürücüler sayesinde AVI, MOV, MPEG, FLV, MKV, MP4 ve daha birçok farklı formatı birbiri arasında dönüştürmek hakkında bilgiler

Handbrake

Handbrake

2003 yılından günümüze kadar sürekli olarak geliştirilmeye devam eden en eski video dönüştürme ve düzenleme araçlarından biri olan Handbrake, özellikle Apple cihazlara uyumlu videolarla ilgili dönüştürme işlemlerini oldukça başarılı şekilde yerine getirmektedir. MP4 ve MKV formatlarında çıktılar alabileceğiniz Handbrake ayrıca tüm Apple cihazları için özel olarak hazırlanmış video dönüştürme profillerine sahiptir.

Buna karşın video dönüştürme işlemleri için kullanıcılara geniş ve farklı özelleştirilebilir seçenekler sunan Handbrake, bu anlamda birçok video dönüştürme programına göre çok daha üstündür. Eğer MP4 ve MKV gibi video formatları için dönüştürme işlemleri yapıyorsanız, tercih etmeniz gereken program Handbrake olabilir.

Kaynak dosyayı bir kez seçtikten sonra, çıkış çözünürlüğü, video ve ses codecleri gibi birçok özel ayarı yapabilirsiniz. Ayrıca videolar üzerine altyazı gömme, müzik ekleme ve videoların istediğiniz bölümlerini kırpma gibi ekstra özellikler de Handbrake içerisinde yer almaktadır. Tüm bunların dışında bazı yararlı temizleme filtrelerini videolarınız üzerine uygulayabilirsiniz.

Gelişmiş kullanıcılar Handbrake içerisinde yer alan gelişmiş ayarlar sekmesini kullanarak daha gelişmiş kodlama ve analiz istatistiklerine ulaşabilirler.

Dönüştürme performansı konusunda orta sıralarda yer alan Handbrake, dönüştürme işlemleri sırasında gelişmiş özelleştirilebilir seçeneklere ulaşmak isteyen kullanıcılar için ideal.

 1. En İyi Video Dönüştürücüler
 2. Any Video Converter Free
 3. Free Studio
 4. Format Factory
 5. Freemake Video Converter
 6. Handbrake
 7. Miro Video Converter
 8. Quick Media Converter HD
 9. Xmedia Recode
 10. Total Video Converter
 11. Hamster Free Video Converter

YORUMLAR