En İyi Video Dönüştürücüler

En İyi Video Dönüştürücüler sayesinde AVI, MOV, MPEG, FLV, MKV, MP4 ve daha birçok farklı formatı birbiri arasında dönüştürmek hakkında bilgiler

Miro Video Converter

Miro Video Converter

Şimdiye kadar birçok video dönüştürme aracından bahsettik ve hepsinin kendine özgü gelişmiş ayarları vardı. Tüm bu gelişmiş ayarlar ve araçları bir kenara bırakarak sadece basit bir video dönüştürme aracı kullanmak istiyorsanız, Miro Video Converter gerçekten hoşunuza gidebilir.

Programın kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken şey dönüştürmek istediğiniz video dosyalarını sürükle bırak yöntemi yardımıyla programın içerisine aktarmak ve ardından aşağıda yer alan menü üzerinden Android, Apple veya diğer dönüştürme seçeneklerinden size uygun olanı seçerek dönüştürme işlemine başlayın.

Miro Video Converter'ın bu kadar basit olması ne yazık ki diğer programlar üzerinde sahip olduğunuz video ayarlarıyla ilgili serbestliği tamamen ortadan kaldırmış durumda. Ne çözünürlük ayarlayabiliyoruz, ne codeclerden bahsedebiliyoruz ne de bir video düzenleme editöründen.

Sadece sürükle bırak sonrasında video dosyalarını belirli profiller çerçevesinde dönüştürmenize olanak sağlayan bu program ile aynı anda birden fazla dosyayı dönüştürme imkanına bile sahip değilsiniz.

Yine de dönüştürme performansı oldukça başarılı olan Miro Video Converter arada sırada iPad üzerinde oynatmak için video dönüştüren kullanıcıların tercih edebileceği bir yazılım.

 1. En İyi Video Dönüştürücüler
 2. Any Video Converter Free
 3. Free Studio
 4. Format Factory
 5. Freemake Video Converter
 6. Handbrake
 7. Miro Video Converter
 8. Quick Media Converter HD
 9. Xmedia Recode
 10. Total Video Converter
 11. Hamster Free Video Converter

YORUMLAR