En İyi Video Dönüştürücüler

En İyi Video Dönüştürücüler sayesinde AVI, MOV, MPEG, FLV, MKV, MP4 ve daha birçok farklı formatı birbiri arasında dönüştürmek hakkında bilgiler

Xmedia Recode

Xmedia Recode

XMedia Recode şık tasarlanmış sade arayüzüyle gerçekten kullanmak istediğim program bu demenize neden olabilecek video dönüştürme yazılımlarından bir tanesi.

Sürükle bırak yöntemi sayesinde düzenlemek veya farklı bir formata dönüştürmek istediğimiz videoları program içerisine kolaylıkla aktarabiliyoruz. Ardından bizleri bekleyen farklı düzenleme ve dönüştürme seçeneklerini farklı sekmeler altında kolayca yapma şansına sahibiz. Programın Türkçe dil desteğine sahip olması bu noktada kullanıcılarımız için birçok şeyi çok daha kolay hale getirecektir.

Yeniden boyutlandırma, kesme, renk doğrulama ve daha birçok düzenleme aracı ve dönüştürme ayarı XMedia Recode ile bizlere sunulan nimetler arasında yer alıyor. Gerçekten etkileyici özelliklere sahip bir program.

Programın tek küçük sorunu eklediğiniz dosyaları direk olarak dönüştürmeye başlayamamanız. Dönüştürme işlemine başlayabilmek için öncelik çıkış formatı ve çıkış yolunu seçebileceğiniz bir görev eklemektir. Ardından dönüştürme işlemini tek bir tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay kullanımlı arayüzü, işlevselliği ve dönüştürme performansı gerçekten etkileyici olan XMedia Recode kullanmanızı tavsiye edebileceğim video dönüştürücüler arasında yer alıyor.

 1. En İyi Video Dönüştürücüler
 2. Any Video Converter Free
 3. Free Studio
 4. Format Factory
 5. Freemake Video Converter
 6. Handbrake
 7. Miro Video Converter
 8. Quick Media Converter HD
 9. Xmedia Recode
 10. Total Video Converter
 11. Hamster Free Video Converter

YORUMLAR