En Orijinal İçerik Üreten Gelir Ortağı Tamindir

En Orijinal İçerik Üreten Gelir Ortağı Tamindir

İnternet dünyasında orijinal içerik kimi zaman çok zor bulunan nimetlerden bir tanesi olabiliyor. Bir tek bilginin onlarca internet sitesinde tekrar tekrar dolaştırıldığı bu sanal dünyada Tamindir her geçen gün çok daha kapsamlı ve orijinal bir teknoloji portalı olma yolunda ilerliyor.

 

Tamindir ekibi olarak takipçilerimize sunduğumuz içeriği daha da kaliteli getirmek için uğraşırken sizlerden gelen geri dönümleri, önerileri, tavsiyeleri veya zaman zaman şikayetleri dikkatle inceleyip, en iyi hizmeti vermek için üzerinde çalışıyoruz. Bazen dikkatimizden kaçan çok önemli noktalarda bize yardımcı olan tüm takipçilerimize bu sebeple teşekkürü bir borç biliriz.

Bu kadar aktif bir takipçi kitlesi için bilgi üretmekten zevk alıyoruz ve bize verdiğiniz bu üretim heyecanı Tamindir’in bir ödüle daha layık görülmesini sağladı.

Türkiye’nin ilk ve en deneyimli Ortaklık Pazarlaması (Affiliate Marketing) şirketlerinden olan “Gelir Ortakları” yaptığı değerlendirmeler sonucunda En Orijinal İçerik Üreten Affiliate ödülüne Tamindir’i layık gördü.

Böylece ziyaretçilerimize ek olarak çalıştığımız diğer kurum ve kuruluşlar tarafından da takdir edildiğimizi ve her gün en kaliteli teknoloji portalı olma yolunda bir adım daha attığımızı artık biliyoruz.

Bir kez daha aldığımız bu güçle yenilenme ve ilerleme çalışmalarımıza aynı hızda devam edeceğiz. Tüm takipçilerimize ve ortaklarımıza yeniden teşekkür ederiz.

 

YORUMLAR