Tamindir'den Eset NOD32 veya Smart Security Alan iPad 2 Kazanıyor (Sonlandı)

Tamindir'den  Eset NOD32 veya Smart Security Alan iPad 2 Kazanıyor (Sonlandı)

Bu kampanyamız 27.04.2012 tarihinde saat 18.00'da sona ermiştir. Çekiliş 30.04.2012 tarihinde saat 14.00’da 283/14 Sk. No:4 Ender Apt. D:4 Mansuroğlu Mah. Bayraklı - PK: 35030 / İZMİR –TÜRKİYE adresinde CNT Bilişim Teknolojisi Tic. Ltd. Şti. ofisinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen teknoloji portalı Tamindir ve önde gelen antivirüs üreticilerinden olan ESET arasındaki işbirliğiyle tüm kullanıcılarımıza iPad 2 kazanma şansı sunuyoruz.

Son günlerde gerçekleştirdiğimiz Tamindir 8. Yaşında Kullanıcılarına Hediyeler Dağıtıyor kampanyamıza katıldıysanız bu kampanyamızdan da hoşlanacağınızı düşünüyoruz. Eğer katılmadıysanız her iki kampanyamıza da katılarak farklı hediyeler kazanma şansınızı da artırabilirsiniz.

30.03.2012 saat 11.00 ile 27.04.2012 saat 18.00 tarihleri arasında Tamindir’den ESET Smart Security veya ESET NOD32 antivirüs ve güvenlik yazılımlarından birisini satın alan kullanıcılarımız arasında yapılacak Milli Piyango iznine tabi çekilişimizde şanslı talihlimiz Apple iPad 2 16 GB Wi-Fi Siyah modelini ücretsiz olarak kazanma imkanı bulacak.

Dilerseniz ESET Smart Security ve ESET NOD32 yazılımlarını tanıyalım:

ESET NOD32 Antivirüs yazılımı bilgisayarınızı internetten gelebilecek her türlü casus yazılıma, trojanlara ve virüslere karşı koruyor ve güvenliği bilinmeyen dosyaların sisteminize zarar vermesini önlüyor. Hem sistem kaynaklarını kullanım açısından tutumlu hem de kolay kullanıcı arayüzü sayesinde bilgisayarınızı koruma işlemini çok rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Oyun oynayanlar ise programın oyunlar sırasında daha da düşük kaynak tüketmeye ayarlanmış olmasını çok sevecekler.

ESET NOD32 bir yıllık KDV dahil satış fiyatı 45.-TL’dir.

ESET Smart Security Antivirüs yazılımı NOD32’nin sağladığı korumanın çok daha üzerinde yeni işlevlerle sistem savunmanıza katkıda bulunuyor. Casus yazılım, trojan ve virüslere ek olarak reklamlardan, kimlik saldırılarından, rootkitlerden de korkmanıza gerek kalmıyor. Oyun modunda bilgisayarınızın tam performansta çalışmasını engellemeyen yazılım böylece her türlü bilgisayar kullanıcısına hizmet eder hale gelmiş durumda.

ESET Smart Security bir yıllık KDV dahil satış fiyatı 65.-TL’dir.Kampanya Katılım Koşulları

- İşbu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27.03.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-255-01-02/897-3918 sayılı izni ile “Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik” usüllerine uygun olarak düzenlenmektedir.

- Bu yarışma, 283/14 Sk. No:4 Ender Apt. D:4 Mansuroğlu Mah. Bayraklı - PK: 35030 / İZMİR –TÜRKİYE adresinde faaliyet gösteren CNT Bilişim Teknolojisi Tic. Ltd. Şti. (bundan sonra Tamindir olarak adlandırılacaktır) tarafından düzenlenmektedir.

- Tamindir’in "Tamindir'den Eset Nod32 veya Smart Security Alan iPad 2 Kazanıyor" isimli yarışması, aşağıdaki şartları kapsar ve tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.

- "Tamindir'den Eset Nod32 veya Smart Security Alan iPad 2 Kazanıyor" yarışması 30.03.2012 Cuma günü saat 11.00’de başlayıp 27.04.2012 Cuma günü saat 18.00’da sona erecektir. Yarışma, https://blog.tamindir.com/eset-tamindir-ipad2-kampanyasi adresinde yer almaktadır.

- Çekiliş 30.04.2012 tarihinde saat 14.00’da 283/14 Sk. No:4 Ender Apt. D:4 Mansuroğlu Mah. Bayraklı - PK: 35030 / İZMİR –TÜRKİYE adresinde CNT Bilişim Teknolojisi Tic. Ltd. Şti. ofisinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

- Yarışmaya ESET NOD32 veya Smart Security programlarını mobil ödeme veya kredi kartı ödemesi yoluyla Tamindir üzerinden satın alan kullanıcılar çekiliş hakkı kazanarak katılacaklardır.

- Kazananlara hediye olarak https://blog.tamindir.com/eset-tamindir-ipad2-kampanyasi adresinde resimleri bulunan 1 adet Apple iPad 2 16 GB Wi-Fi Siyah verilecektir.

- Mobil ödemelerde “7979” servis numarasına gönderilen bir kısa mesaj tüm GSM operatörleri tarafından 0,5-TL. olarak ücretlendirilecektir. Satın alınan ürün bedeli faturasız hatlarda TL. bakiyesi, faturalı hatlarda ise fatura bedeli ile tahsil edilecektir.

- Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler ile CNT Bilişim Teknolojisi Tic. Ltd. Şti. çalışanları katılamazlar, katılsalar dahi ikramiyeleri geçersiz sayılır.

- ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliye ait olacaktır.

- Asil ve yedek talihliler 01.05.2012 tarihinde www.tamindir.com adresinden saat 18.00’da açıklanacaklardır. Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği gazetenin;

Adı: YeniAsır yerel gazetesi
Tarihi: 01/05/2012
Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

- Kazananlarda yukarıda belirtilen üründen farklı bir ürün isteme hakkına sahip değildirler.

- Kazanılan ürünlerin gönderilmesinde kargo ücreti alıcıya aittir. Kargolar UPS Kargo ile gönderilecektir.

- Hediye kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.

- Bir kişi sadece 1 (bir) hediye kazanabilir.

- Kazanan talihlinin elektronik posta adresine, kazandığı ödül bilgisi ile birlikte kullanım şartları da gönderilecektir. Katılımcıların tebliğ ettikleri e-posta adreslerinin eksik veya hatalı olması nedeniyle gönderinin ulaşmaması durumunda, kazananın İnternet sitesinde yapılacak ilan ile belirtilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.

- Katılımcılar, 30 Nisan 2012 tarihine kadar e-posta yoluyla istenilen bilgileri tam ve doğru olarak bildirmek zorundadırlar. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip müşteriler, hediye kazansalar dahi bu haklarını kaybederler. Eksik veya yanlış bilgi veren müşterilerin hediyeleri yedek talihlilere sırasıyla devredilir.

- Tamindir, bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

- Tamindir, bu kampanyaya katılım esnasında, www.tamindir.com sunucusunun ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

- Gizlilik ilkesi çerçevesinde, katılımcıların Adı ve Soyadı www.tamindir.com sitesinde "Tamindir'den Eset Nod32 veya Smart Security Alan iPad 2 Kazanıyor" sayfasında paylaşılacaktır. Bunun dışındaki bilgiler sahiplerinin izni olmaksızın kampanyayla ilgili kurumların dışında hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır.

- Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.

- İhtilaf vukuunda İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

YORUMLAR