EURO 2016 İçin En İyi Futbol Uygulamaları

UEFA Euro 2016 heyecanına ortak olmanıza yardımcı olacak uygulamaları bir araya getirdik.

EURO 2016 İçin En İyi Futbol Uygulamaları

Ülkemizinde bu sene içerisinde bulunduğu Euro 2016 bugün başlıyor. Euro 2016 heyecanına ortak olabilmeniz ve hiçbir maçı kaçırmamanız için kullanabileceğiniz uygulamaları sizler için bir araya getirdik.

Bu sene Türk Milli Takımı'nın da ülkemizi temsil edeceği UEFA Euro 2016 heyecanı, 10 Haziran Cuma günü başlıyor. Ülkemizin de turnuvada yer alacak olması Euro 2016'nın önemini bizler için daha fazla artırıyor. Milli maçların tüm kadro bilgilerini, anlık maç skorlarını, maç öncesi ve sonrası yorumları takip edebileceğiniz ve güncel fikstürleri bulabileceğiniz uygulamaları sizler için derliyoruz. Aşağıdaki Android ve iOS uygulamaları ile hiçbir maçı kaçırmayacaksınız. 

1. UEFA EURO 2016 Resmi Uygulaması

Listemizdeki ilk uygulama tabi ki Euro 2016'nın resmi uygulaması Euro 2016'nın nabzı bu uygulamada atacak. Fransa'da düzenlenecek olan Euro 2016'nın tüm detaylarına bu uygulama sayesinde sahip olabileceksiniz. Turnuvada boy gösterecek ülkelerin takımlarını canlı olarak görüntüleyebilir ve özel anlara tanıklık edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan uygulama hem Android hemde iOS telefonlar üzerinden kullanılabilir durumda.

2. Lig TV

Euro 2016'nın resmi yayıncıları arasında yer alan Lig TV'nin mobil uygulamalarıyla da turnuva heyecanına ortak olabilirsiniz. Maçları canlı olarak yayınlamayan program maç sonuçlarını, kadro bilgilerini ve anlık fikstürleri görüntülemenize yardımcı oluyor. Lig TV uygulaması sayesinde de düzenlenecek tüm maçları anlık takip edebilir ve turnuvanın özel anlarını kaçırmadan izleyebilirsiniz.

3. Maçkolik

Bir başka başarılı maç takip uygulaması olarak karşımıza çıkan Maçkolik, gerek web gerekse mobil uygulaması ile olsun takipçilerini maç heyecanına ortak ediyor. Canlı sonuçları anında telefonunuza yansıtabilen Maçkolik uygulamasıyla Euro 2016 heyecanına anlık olarak ortak olabilirsiniz. Maçları anlık olarak görüntüleyebilir, takımların önceki maçlarda aldığı istatistiksel verilere bakabilir ve aynı zamanda maç anında yapılan yorumlara ortak olabilirsiniz. İddaa severler içinde anlık maç oranlarını bu uygulama sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

4. Iddaa

Özellikle iddaa oynayan kişilerin mutlaka yüklemesi gereken bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Anlık maç oranlarını, maç skorlarını ve fikstürleri bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz. Bahis oynadığınız maçları anlık olarak takip edebilir ve Euro 2016 heyecanından kazançlı çıkabilirsiniz. Uygulamada yer alan detaylı istatistiksel bilgilerle de kuponlarınızın daha tutarlı olmasını sağlayabilirsiniz.

5. Onefootball

En güncel maç skorlarını, futbol haberlerini ve transferleri öğrenebileceğiniz Onefootball uygulaması Euro 2016'da da yanınızda olacak. Ücretsiz olarak kullanılan uygulama ile Euro 2016'da düzenlenecek maçların detaylı istatistiksel verilerine erişebilir, maç kadrolarını görüntüleyebilir ve aynı zamanda canlı olarak maçları takip edebilirsiniz. Euro 2016 haberlerini ve son dakika gelişmelerini de bu uygulama ile takip edebilirsiniz. Onefootball uygulaması kullanıcılarının kendilerini Euro 2016 heyecanının ortasında bulmalarına yardımcı oluyor.

6. Sporx

Türkiye'nin önde gelen spor yayıncılarından olan Sporx'in Euro 2016'ya özel olarak hazırladığı özel bölümleri takip edebileceğiniz ve kendinizi her an Euro 2016 heyecanının içerisinde bulabileceğiniz Sporx mobil uygulaması sizleri bekliyor. Euro 2016 turnuvasına özel bilgileri, maç kadrolarını ve maç skorlarını takip edebileceğiniz uygulama ile her an maç heyecanını yaşayacaksınız.

7. Citymapper

Euro 2016 heyecanını yerinden takip etmek isteyen takipçilerimiz için özel olarak seçtiğimiz Citymapper uygulaması ile Fransa'da yabancılık çekmeyeceksiniz. Gideceğiniz yerleri bu uygulama ile en kısa sürede bulabilir ve kaybolmadan Fransa sokaklarında dolaşabilirsiniz. Navigasyon uygulaması olan Citymapper, Fransa'daki en büyük yardımcınız olacak. Ayrıca uygulama sayesinde hava durumu gibi bilgilere de sahip olabilirsiniz.

8. Google Translate

Son olarak yine Fransa'da maçları takip edecek takipçilerimiz için seçtiğimiz Google Translate uygulaması ile karşınızdayız. Fransa'da zorluk çekmemeniz için özel olarak seçtiğimiz uygulama ile sesli ve yazılı çeviriler yapabilir ve karşınızdakilerle anlaşabilirsiniz. Ayrıca resimden çeviri özelliği de bulunan uygulama ile tabelaları ve billboardları da ana diliniz gibi okuyabilirsiniz.

Ramazan Ayında Kullanabileceğimiz En İyi Uygulamalar

WhatsApp’ınızı Daha Kullanışlı Hale Getirecek 5 Android Uygulaması

YORUMLAR