Facebook Arkadaş Listenizi Nasıl Gizlersiniz?

Facebook’taki arkadaş listenizin hiç kimsenin görmemesini istiyorsanız, birkaç adımla arkadaş listenizi kolayca gizleyebilirsiniz.

Facebook Arkadaş Listenizi Nasıl Gizlersiniz?

Facebook’taki arkadaş listenizi hiç kimsenin görmemesini istiyorsanız, makalemizde anlattığımız oldukça basit adımlarla bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Popüler sosyal medya sitesi Facebook, gizliliğine önem veren kullanıcılar için birçok gizlilik ayarı sunuyor. Bunlardan belki de en önemlisi, arkadaş listemizi diğer kullanıcılardan gizleyebilmemiz. Listenizin, diğer arkadaşlarınız tarafından görüntülenmesini istemiyorsanız bunu birkaç adımda çözebilirsiniz.

Facebook profilinize giriş yaptıktan sonra, isminizin hemen altında bulunan Arkadaşlar butonuna tıklıyoruz.

Açılan sayfadaki arama butonunun hemen üstündeki Yönet butonuna tıklıyoruz ve Gizliliği Düzenle seçeneğine gidiyoruz.

Gördüğünüz gibi bu pencereden Arkadaş listenizi, takip ettiklerinizi ve takipçilerinizi kimlerin görebileceğini seçebilmeniz mümkün. Arkadaşlarınızı veya takipçilerinizi kimsenin görmesini istemiyorsanız, Sadece Ben seçeneğini işaretlemeniz ve ardından Bitti butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Sizlere faydalı olmak adına hazırladığımız rehber makalelerimizden birinin daha sonuna geldik. Bir başka rehber yazımızda görüşmek üzere.Facebook Veri Arşivi Kullanarak Sizi Kim Silmiş Hemen Öğrenin

YORUMLAR