Facebook Zaman Tünelini İptal Etme Yolları

Facebook zaman tünelini görmek istemeyenler için nasıl kaldırıp, kapatıp, iptal edeceğinizi yazdığımız rehberimizi hazırladık. Eğer siz de zaman tünelini sevmeyenlerdenseniz kaçırmayın.

Facebook Zaman Tünelini İptal Etme Yolları

Facebook zaman tüneli çıktığından beri kimi kullanıcıların sevgisini kimi kullanıcıların ise nefretini kazanmış durumda. Profil sayfalarının eski tasarıma göre biraz daha karışık olduğu Facebook zaman tünelini kaldırmak isteyenlerin adedi azımsanamayacak kadar fazla.

Bu nedenle Facebook zaman tünelini kapatmak için kullanabileceğiniz Timeline Remove eklentisini Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer internet tarayıcılarında nasıl yükleyeceğinizi ve aktif hale getireceğinizi resimli olarak göstereceğim.

Kullanacağımız yöntem zaman tünelini sadece eklentiyi kullanan kişiler için kaldıracaktır. Arkadaşlarınız eklentiyi kullanmıyorlarsa sizin profilinizi yine zaman tüneli olarak göreceklerdir. Yani eklenti sadece kendi gözünüzden gördüklerinizi ayarlamak için yüklemelisiniz.

Facebook zaman tünelini iptal etmek için ilk yapmanız gereken tarayıcılara göre ayırdığımız sayfalar içinden kendi kullandığınız internet tarayıcısını seçmek:

  1. Facebook Zaman Tünelini İptal Etme Yolları
  2. Google Chrome Kullanarak Facebook Zaman Tünelini Kaldırma
  3. Mozilla Firefox Kullanarak Facebook Zaman Tünelini İptal Etme
  4. Internet Explorer Kullanarak Facebook Zaman Tünelini Kapatma

YORUMLAR