Far Cry 3 Blood Dragon İncelemesi

Far Cry 3 Blood Dragon, son zamanlarda gördüğümüz en eğlenceli oyunlardan biri. Aksiyon ve kahkaha bombardımanına hazır olun!

Bir Adam Varmış, Dünyayı Kurtarmış

Far Cry 3 Blood Dragon Çıkış Videosu
OYUN

Far Cry 3 Blood Dragon Çıkış Videosu

Far Cry 3'ün farklı yapıdaki DLC'si Blood Dragon için geliştirici ekip Ubisoft tarafından etkileyici bir çıkış videosu yayınlandı.

Cyborg ordularının bulunduğu alternatif bir 2007 yılını bizlere gösteren oyunumuz, Sloan isimli kafayı yemiş bir adamın dünyayı ele geçirme isteği üzerine kurulu bir hikaye bahşediyor. Sloan'ı durdurma göreviniyse oyun aleminin en klişe ve "Amerikan" adamlarından biri, yani Rex üstleniyor.

Rex'le oynarken bol bol eski Amerikan filmlerini ve kahramanlarını anımsayacaksınız. Gerek militarist kişiliği, gerek "cool" tavırları size nostalji havası yaşatacak. Ancak bu oyunu itici yapmak yerine daha keyifli bir hale getiriyor. Çünkü Ubisoft'un ciddi hikaye anlatmak gibi bir derdi yok. Aksine bu temayı kullanarak size oldukça eğleneceğiniz ve bol bol güleceğiniz bir hikaye yaratıyorlar. Zaten oyunu ilk açışınızda karşılaşacağınız "Tutorial" sahnesinde ne demek istediğimi anlayacaksınız. 

  1. Far Cry 3 Blood Dragon İncelemesi
  2. Bir Adam Varmış, Dünyayı Kurtarmış
  3. Aynı Tas Aynı Hamam
  4. Dinazor Mu O?
  5. "Sadece İşimi Yapıyorum"

YORUMLAR