Far Cry 3 Blood Dragon İncelemesi

Far Cry 3 Blood Dragon, son zamanlarda gördüğümüz en eğlenceli oyunlardan biri. Aksiyon ve kahkaha bombardımanına hazır olun!

Aynı Tas Aynı Hamam

Far Cry 3 Blood Dragon Yeni Oynanış Videosu
OYUN

Far Cry 3 Blood Dragon Yeni Oynanış Videosu

Geliştirici ekip Ubisoft çıkış tarihi 1 Mayıs olan yeni oyunu Far Cry 3 Blood Dragon için oyun mekaniklerini, oyun dünyasını ve oyun bilgilerini gösteren yepyeni bir video yayınladı.

Blood Dragon'un en dikkat çekici kısmı olan senaryoyu bir kenara koyarsak temelde Far Cry 3'le birebir aynı oyun var elimizde. Bilim-kurgu havasının getirdiği tasarımsal değişikler haricinde mini bir Far Cry 3 diyebiliriz Blood Dragon için.

Hayvan avlama, sessizce ilerleme, outpost ele geçirme gibi yan görevler Blood Dragon'da da yer buluyor. Gene açık dünya bir ortamda istediğiniz yere gidebiliyorsunuz. Tabii harita Far Cry 3'e göre daha küçük ölçekli. 

Görevlerinizi yerinize getirirken izlemek istediğiniz yol gene size bırakılmış durumda. İster gizlice gidebilir, isterseniz aksiyonun dibine vurabilirsiniz.

Oynanış mekaniğini tuşlarına kadar aynı tutan Blood Dragon, yetenek sisteminiyse ortadan kaldırmış. Daha doğrusu sizin kontrolünüzden çıkarmış. Oyunda seviye atladıkça otomatik olarak önceden tanımlanmış yetenekleri kazanıyorsunuz. Belli seviye aralıklarında kazanacağınız bu yetenekler 30. seviyeye kadar sürüyor.

  1. Far Cry 3 Blood Dragon İncelemesi
  2. Bir Adam Varmış, Dünyayı Kurtarmış
  3. Aynı Tas Aynı Hamam
  4. Dinazor Mu O?
  5. "Sadece İşimi Yapıyorum"

YORUMLAR