Gelmiş Geçmiş En İyi Sandbox Oyunları

Birbirinden güzel açık dünya oyunları yazımızda

Minecraft

Sandbox oyunlarından bahsedip de Minecraft'a değinmemek olmazdı. Sandbox oyunlarının en popülerlerinden olan Minecraft oyunculara kendi dünyalarını yaratma imkanı tanıyor. Minecraft'ta temel amacımız hayatta kalmak. Bu iş için etraftaki farklı materyallerden faydalanıyoruz. Kayaları, ağaçları ve benzer öğeleri kazmamızla kırarak bloklar topluyoruz ve bu blokları kullanarak kendi yapılarımızı inşa ediyoruz. Ortaya inanılmaz eserler çıkarabilmekteyiz. Minecraft'ta yaratılan devasa yapılara ve gerçek hayattaki yapıları temsil eden kopyalara zaman zaman denk gelmişsinizdir.

Gece-gündüz döngüsünün yer aldığı oyunda gece çökünce Minecraft dünyası daha tehlikeli bir hale gelmekte ve farklı yaratıklar sizi avlamaya çalışmakta. Dilerseniz bu yaratıklarla savaşabilir, dilerseniz yarattığınız korunaklı yapıda geceyi geçirebilirsiniz. Minecraft'a erişmek için:

SimCity'deki Megaşehir'i Minecraft'ta Yaptılar: Titan City
OYUN

SimCity'deki Megaşehir'i Minecraft'ta Yaptılar: Titan City

Minecraft'ta zaman zaman üretilmiş olan oldukça ilginç projeler ve tasarımlarla karşılaşabiliyoruz ancak bu defa karşımıza neredeyse yapması imkansız bir proje çıktı.

Ücretsiz İndirebileceğiniz Steam Oyunları - Bölüm 1

  1. Gelmiş Geçmiş En İyi Sandbox Oyunları
  2. Unturned
  3. Robocraft
  4. Garry's Mod
  5. Space Engineers
  6. Minecraft

YORUMLAR