General Mobile GM 5 Teknik Özellikleri ve İncelemesi

General Mobile GM 5 son model Android 7.0 Nougat işletim Sistemiyle Türkiye’de bu özelliği tüketicilere ilk servis edebilen General Mobile serisi ürünlerden biri oldu. General Mobile’ın orta sınıf kaliteli ürün ailesine yeni katılan GM 5 büyük ağabeyi GM

General Mobile GM 5 Testleri

AnTuTu ve Geek Bench Testlerinde oldukça düşük değerler alsa da General Mobile GM 5'in fiyat/performans açısından değerlendirmek gerekiyor. GM 5’in bir amiral gemisiyle yarışmak ya da ona ulaşmak gibi bir çabası yok. General Mobile GM 5 sadece tüketicisinin genel ihtiyaçlarını karşılamak ve onu uzun yıllar yarı yolda bırakmamak adına tasarlanarak üretilmiş bir cihaz. Zaten ait olduğu sınıfı bilen GM 5’in uzun vadede gerçekleştirememek ya da tüketicisine vaat ettiği özellikleri yerine getirememek gibi bir risk almasına da gerek yok.

General Mobile GM 5 ile oyun oynarken de beklentilerinizi yüksek tutmamalısın. Zaten cihazın bu knuda bir iddiası da yok. Ancak yinede popüler bulmaca, zeka, platform oyunları ya da kart oyunları gibi seçenekleriniz hala var. Üç boyutlu oyunlarla çok sorunu olmayan GM 5, aşır detaylarda doğal olarak takılıyor ve RAM/CPU/GPU bileşenleri takılabiliyor. 

  1. General Mobile GM 5 Teknik Özellikleri ve İncelemesi
  2. General Mobile GM 5 Plus Teknik Özellikleri
  3. General Mobile GM 5 Kamerası
  4. General Mobile GM 5 Testleri

YORUMLAR