Gom Audio İncelemesi

Popüler çok amaçlı medya oynatıcısı GOM Player'ı sanırım bilmeyen çok az bilgisayar kullanıcısı vardır. Özellik bilgisayarımız üzerinde altyazılı filmleri ve dizileri izlemek için ihtiyaç duyduğumuz GOM Player ücretsiz olması ve gelişmiş özellikleriyle bi

GOM Audio Ekolayzır ve Özellikleri:

GOM Audio'nun ekolayzır menüsüne ulaşmak için oynatıcı üzerinde bulunan equalizer simgesine tıklayabileceğiniz gibi isterseniz F8 kısayol tuşunu da kullanabilirsiniz.

Equalizer menüsü açtığınızda Equalizer ve Control olarak iki farklı başlık göreceksiniz. Equalizer menüsü altında ses ayarlarınızı istediğiniz gibi yapabileceğiniz gibi isterseniz hazır olarak yapılandırılmış olan classic, club, dance, party, pop, rock ve daha birçok hazır equalizer ayarından istediğinizi seçebilirsiniz. Ayarlarınızı yapılandırdıktan sonra sol tarafta bulunan OFF butonuna tıklayarak ON moduna getirerek equalizer ayarlarını etkinleştirebilirsiniz.

Ayrıca kendi düzenlediğiniz ayarları kayıt edebilir ve istediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz. Bunlar dışında sesi istediğiniz gibi hoparlörlerinize dağıtmakta sizin elinizde.

Controls bölümü altındaysa şarkıların istediğiniz bölümlerini tekrar tekrar dinleyebileceğiniz bir özellik sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken şarkının hangi saniyeleri arasını tekrar dinlemek istediğinizi ayarlamak. Bunun dışında yine aynı menü altında dinlediğiniz ses dosyalarının temposunu düşürebileceğiniz veya arttırabileceğiniz bir özellik sizleri bekliyor.

  1. Gom Audio İncelemesi
  2. GOM Audio Ekolayzır ve Özellikleri:
  3. GOM Audio Playlist ve Özellikleri:
  4. GOM Audio Otomatik Kapatma Özelliği:
  5. GOM Audio Skin (Tema) Desteği:
  6. GOM Audio Gelişmiş Özellikler:

YORUMLAR