Gom Audio İncelemesi

Popüler çok amaçlı medya oynatıcısı GOM Player'ı sanırım bilmeyen çok az bilgisayar kullanıcısı vardır. Özellik bilgisayarımız üzerinde altyazılı filmleri ve dizileri izlemek için ihtiyaç duyduğumuz GOM Player ücretsiz olması ve gelişmiş özellikleriyle bi

GOM Audio Playlist ve Özellikleri:

GOM Audio'nun Playlist (Çalma Listesi)'ine ulaşabilmek için oynatıcı ana menüsü üzerinden en sağ altta bulunan playlist butonuna basabilir ya da F7 kısayolu yardımıyla yine playlist menüsünü açabilirsiniz.

Playlist gördüğünüz üzere oldukça şık, modern ve sade bir tasarıma sahip. Listenize eklediğiniz şarkıların oynatma sürelerini görebileceğiniz gibi şarkı adlarının sağ tarafında bulunan i simgesine tıklayarak açılan yeni menü üzerinden şarkının genel bilgilerini düzenleyebilir/görebilir, albüm kapağı ekleyebilir, ID3 Taglarını değiştirebilir ve isterseniz şarkı sözü ekleyebilirsiniz.

Playlistin alt tarafında bulunan menü üzerindeki add (ekle), delete (sil), select (seç), sort (sırala), playlist (açma, kaydetme) butonlarını aktif olarak kullanabilirsiniz. Bunlar dışında GOM Audio'nun playlisti üzerinde benim en çok beğendiğim ve sizlerin de beğeneceğini düşündüğüm bir özellik ise farklı sekmeler altında değişik çalma listeleri oluşturabilecek olmamız. Başka bir değişle playlist içerisinde farklı playlistler olacak.

Gerçekten çok güzel düşünülmüş bir özellik. Böylelikle farklı ruh hallerinize göre farklı çalma listeleri oluşturarak istediğiniz zaman dinleme şansına sahip olabilirsiniz.

Az kalsın unutuyordum; playlistinizde eğer binlerce şarkı varsa ve aradığınız şarkıyı nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız çok düşünmeyin. Tek yapmanız gereken Ctrl + F tuşlarına basmak ve işte arama menüsü karşınızda.

Böylece aradığınız şarkıları kolaylıkla bulabileceksiniz. Birçok kullanıcının müzik çalarında aradığı çok kullanışlı bir özellik olduğuna eminim.

  1. Gom Audio İncelemesi
  2. GOM Audio Ekolayzır ve Özellikleri:
  3. GOM Audio Playlist ve Özellikleri:
  4. GOM Audio Otomatik Kapatma Özelliği:
  5. GOM Audio Skin (Tema) Desteği:
  6. GOM Audio Gelişmiş Özellikler:

YORUMLAR