Gom Audio İncelemesi

Popüler çok amaçlı medya oynatıcısı GOM Player'ı sanırım bilmeyen çok az bilgisayar kullanıcısı vardır. Özellik bilgisayarımız üzerinde altyazılı filmleri ve dizileri izlemek için ihtiyaç duyduğumuz GOM Player ücretsiz olması ve gelişmiş özellikleriyle bi

GOM Audio Otomatik Kapatma Özelliği:

GOM Audio ile birlikte gelen hoşuma giden bir diğer özellikte Power Manager (Güç Yönetimi) yani benim deyişimle Otomatik Kapatma Özelliği.

Bu menüye ulaşabilmek için oynatıcının ana ekranı üzerine sağ klik tıklayarak Power Options seçeneğini seçebileceğiniz gibi isterseniz klavyeniz üzerinde bulunan F5 kısayol tuşuyla da ulaşabilirsiniz. İlk olarak seçebileceğiniz Disable (Etkisiz), Shutdown PC (Bilgisayarı Kapat), Sleep Mode (Uyku Modu), Quit GOM Audio (GOM Audio'dan Çık) seçeneklerinden istediğinizi seçerek sonraki adımlara geçebilirsiniz.

Shutdown PC (Bilgisayarı kapat) seçeneğini seçersek eğer sonrasında bizlere seçenek olarak sunulan yukarıdan aşağı sırasıyla After (Sonra: yani belli bir dakika sonunda mesela 30 dk sonra bilgisayarı kapat gibi), At (24hr) (Şu saatte: yani istediğimiz bir saatte bilgisayarı kapat), When playlist ends. (Çalma listesi bittiğinde bilgisayarımı kapat manasında) uygun olan seçeneği seçtikten sonra OK tuşuna basaraksak bilgisayarımız seçtiğimiz şartlar altında otomatik olarak kapanacaktır.

  1. Gom Audio İncelemesi
  2. GOM Audio Ekolayzır ve Özellikleri:
  3. GOM Audio Playlist ve Özellikleri:
  4. GOM Audio Otomatik Kapatma Özelliği:
  5. GOM Audio Skin (Tema) Desteği:
  6. GOM Audio Gelişmiş Özellikler:

YORUMLAR