Google+ Kullanıcı Adınızı Hemen Alın

Google+ bu hafta itibarı ile kullanıcılarına, kendilerine özel alternatif kullanıcı adları belirleyebileceklerini duyurdu. Arama motoru devi Google aynı zamanda takma isimlerden kızlık soyadlarına kadar daha bir çok alternatif isim için de destek sağlamay

Google+ Kullanıcı Adınızı Hemen Alın

Google+ bu hafta itibarı ile kullanıcılarına, kendilerine özel alternatif kullanıcı adları belirleyebileceklerini duyurdu. Arama motoru devi Google aynı zamanda takma isimlerden kızlık soyadlarına kadar daha bir çok alternatif isim için de destek sağlamaya başladı.

Bradley Horowitz Google+ hesabında paylaştığı bildirimde "Alacağınız kullanıcı adları şimdilik Google+ profilinizde isminizin yanında bir parantez içerisinde ve isminizin üzerine gelindiğinde açılan pencerede görüntülenecek. Önümüzdeki birkaç  hafta içerisinde almış olduğunuz kullanıcı adları isminizin bir parçası olarak Google+'ın daha bir çok bölümünde daha kapsamlı şekilde kullanılacak" açıklamasını yaptı.

Google+ hesabınızla kullanıcı adınızı almak için öncelikle Google+ hesabınıza giriş yaparak adınızın üzerine tıklayın ve açılan sayfada isminizin hemen sağ üst tarafında bulunan "Profili Düzenle" butonuna tıklayınız.
Evet, sizinde artık kendinize ait bir Google+ takma adınız var.

YORUMLAR