Google Nexus 9 İncelemesi

İçersinde barındırdığı Nvidia Tegra K1 işlemci ile grafik kalitesini konuşturan Nexus 9 oldukça büyük bir ekran çözünürlüğüne de sahip. Hafif ve kavrayışı kolay olan cihaz genel anlamda kullanıcıyı tatmin edecek özellikleri aktarmayı başarıyor.

HTC ve Google ortaklığıyla üretilen Nexus 9, bünyesinde barındırdığı özelliklerle iyi bir deneyim vaadeden bir ürün. Tasarımına uzaktan baktığımızda iPad benzeri bir estetiğin yakalanmaya çalışıldığını düşünmemize sebep olan cihaz yakından incelenince ön yüzde duran hoparlör ve arka kısmı kaplayan kauçuk ile belirgin bir fark yaratabiliyor. Güç düğmesine bastığınız andan itibaren ise farklılık iyice ortaya çıkıyor.

399 Dolar gibi bir satış fiyatına sunulan 16 GB Wi-Fi modeli fiyatının hakkını vermeyi başarıyor. İçersinde barındırdığı Nvidia Tegra K1 işlemci ile grafik kalitesini konuşturan Nexus 9 oldukça büyük bir ekran çözünürlüğüne de sahip. Hafif ve kavrayışı kolay olan cihaz genel anlamda kullanıcıyı tatmin edecek özellikleri aktarmayı başarıyor. Ama elimizdeki ürüne bir de eleştirel bir gözle bakmayı da ihmal etmememiz gerekiyor.

  1. Google Nexus 9 İncelemesi
  2. İlk İzlenimler
  3. Nexus 9 ile Android Lollipop
  4. Nexus 9 Kamera Performansı
  5. Nexus 9 Teknik Özellikleri
  6. Nexus 9 Batarya Ömrü
  7. Nexus 9 - iPad Air 2 Karşılaştırması ve Son Sözler

YORUMLAR