GT Racing 2 Android ve iOS İçin 5000 Oyun İçi Kredi Hediye

GT Racing 2 oyununun Android ve iOS sürümleri için 5 kişiye 5000 oyun içi kredi hediye ediyoruz!

GT Racing 2 Android ve iOS İçin 5000 Oyun İçi Kredi Hediye

Sizler için hazırladığımız ve üreticilerle ortak bir şekilde gerçekleştirdiğimiz program, oyun ve uygulama kampanyalarından bir tanesi ile yine karşınızdayız ve bu sefer Gameloft'un beğenilen yarış oyunu GT Racing 2'nin Android veya iOS sürümü için 5 takipçimize 5000 oyun içi kredi vereceğiz.

Dilerseniz kampanya koşullarına geçmeden önce oyundan biraz bahsedelim ve henüz deneme şansınız olmadıysa indirme linklerini de size sağlayalım.

GT Racing 2, hem gerçekçi ve kaliteli grafikleri, hem de üst düzey oyun motoru sayesinde iyi bir yarış deneyimi sunabilen nadir mobil yarış oyunlarından bir tanesi. İçerisindeki gerçek dünyadan alınma otomotiv markalarının pek çok aracını barındıran oyun, aynı zamanda bu araçların en uygun şekilde modellendirilmiş hallerine sahip.

Farklı pistler, günün farklı saatlerinde yarışma ve değişen hava durumu, akıllı rakipler ile kontrol seçenekleri sayesinde hem Android hem de iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz heyecan verici ve gerçekçi yarış oyunlarından birisi. Oyunun çıkış videosu da size bu konuda bir fikir verecektir.

Oyun ücretsiz olarak sunuluyor ancak oyun içi satın alma seçenekleri ile çok daha başarılı ve mücadeleci bir yapıda yarışma şansınız oluyor. Ücretsiz olan sürümü oynamak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan sosyal ağ hesaplarımızı takip etmek ve daha sonra gün içerisinde kampanyaya dair yapacağımız paylaşımları beğenerek "herkese açık" bir şekilde paylaşmak. Sosyal hesaplarımıza aşağıdaki bağlantılardan kolayca ulaşabilirsiniz.

Her ağda yapılan paylaşımlar tek bir çekiliş hakkı sağlayacaktır ancak farklı ağlardakiler ayrı olarak kabul edilecektir. Bu nedenle üç sosyal ağdaki paylaşımlarınız size üç farklı çekiliş hakkı verecektir.

Paylaşımların ardından aşağıdaki formu doldurabilir ve random.org üzerinden 10.02.2014 tarihinde yapılacak olan çekilişimizdeki 5000 oyun içi kredi kazanan 5 talihliden birisi olabilirsiniz. Kampanyamız 07.02.2014 00:00'dan 23:59'a kadar geçerli olacaktır.

Şimdiden herkese iyi şanslar!

YORUMLAR