GTA 5, Mortal Kombat X ve The Witcher 3 Hediye Ediyoruz!

Tamindir ve Turuncu Levye işbirliğinde yepyeni bir kampanyayla karşınızdayız! Efsane oyun GTA 5'in PC sürümünün çıkmasına sadece bir hafta kala, GTA 5 ile birlikte senenin en çok beklenen oyunlarından The Witcher 3: Wild Hunt ve Mortal Kombat X'i üç şans

GTA 5, Mortal Kombat X ve The Witcher 3 Hediye Ediyoruz!

 

Tamindir ve Turuncu Levye işbirliğinde yepyeni bir kampanyayla karşınızdayız! Efsane oyun GTA 5'in PC sürümünün çıkmasına sadece bir hafta kala, GTA 5 ile birlikte senenin en çok beklenen oyunlarından The Witcher 3: Wild Hunt ve Mortal Kombat X'i üç şanslı takipçimize hediye ediyoruz.

İlk olarak oyun konsollarına çıkışıyla beraber büyük ilgi gören, rekorlar kırmış Grand Theft Auto 5 sonunda 14 Nisan'da PC platformuna da geliyor. Geliştirici firma Rockstar'ın oyunu oldukça ertelemesi sebebiyle yanıp tutuşan oyuncular çoktan gün saymaya başladılar bile.

Öte yandan rol yapma oyunları arasında çoktan nam salmış, fantastik dünyanın vazgeçilmez serilerinden The Witcher'ın uzun zamandır beklenen üçüncü oyunu da takvimde yerini almış durumda. Oyun fuarlarında fragmanları dönen, grafik kalitesiyle dudak uçuklatan oyun 19 Mayıs'ta tüm platformlara çıkışını yapacak. Kampanyamız sayesinde elbette oyunun PC sürümünü Steam üzerinden önceden sipariş etmiş olacaksınız.

Dövüş oyunu denince akla gelen yegane isimlerden biri olan Mortal Kombat'ın heyecanla beklenen yeni oyunu Mortal Kombat X'i zaten her gün yayınlanan yeni videolardan mutlaka görmüşsünüzdür. İçerdiği farklı karakterler, yenilenmiş dinamik oynanış ve kan kaynatan 'fatality'leri ile Mortal Kombat X de 14 Nisan'da oyuncuları selamlayacak bomba oyunlardan bir tanesi.

Yapacağımız çekilişle beraber üç oyun arasında yapılacak üç farklı çekilişte birinciler belirlenecek. Random.org üzerinden gerçekleştireceğimiz çekilişin birincileri, istedikleri oyunu Steam üzerinden talep etme şansı yakalayacaklar.

Kampanyaya katılım sona ermiştir. Katılan herkese teşekkür ederiz. Sonuçları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Önemli Not: Kazanan arkadaşların [email protected]'dan gelen e-posta'ya geri dönüş yapmaları gerekmektedir. Böylece sizinle irtibata geçerek Steam üzerinden hediyelerinizi göndereceğiz.

Gelecek kampanyalarımızdan haberdar olmak için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR