Günlük Döviz Kurları (Dolar, Euro) Takibi İçin En İyi Siteler

Dolar kuru bugün ne kadar? Dolar kaç TL oldu? Dolar ve Euro fiyatları? yanıtını veren en iyi döviz kuru takip site ve uygulamalarına yer verdik.

"Dolar kuru bugün ne olur?" "Dolar bugün kaç TL olur?" "Dolar ne kadar?" "Dolar düşecek mi?" "Dolar Euro fiyatları ne kadar?" "Serbest Piyasa, Merkez Bankası Döviz Kurları nereden takip edilir?" TCMB - kurlar, güncel döviz kurları, serbest piyasa canlı döviz kurları, canlı döviz kısacası 2018 döviz kurlarını anlık takip edebileceğiniz site ve mobil uygulamalar arasından en iyi olanlarına bu yazıda yer verdik.

Ekonomiyi yakından takip eden etmeyen herkesin şu sıralar ortak konuştuğu, tartıştığı bir konu var: Dolar kuru dalgalanması. Gün içerisinde ani yükseliş göstererek şaşırtan, düşüş olacağına çoğumuzun ihtimal vermediği Dolar kuru, sosyal mecralarda gündem konusu. Peki, Dolar ve Euro başta olmak üzere günlük döviz kurlarını takip edebileceğiniz en iyi yer hangisi? Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Kurları sayfası elbette döviz kur takibi için en güvenilir site ancak döviz kurlarını anlık, canlı takip edebileceğiniz tek yer değil. Bu blog yazımızda Dolar kuru bugün ne kadar? Dolar kaç TL oldu? Dolar ve Euro fiyatı ne kadar? Güncel döviz fiyatları ne kadar? kısacası döviz kurları hakkında bilgi edinebileceğiniz en iyi site ve mobil uygulamalara yer verdik.

Serbest Piyasa, Merkez Bankası Döviz Kurlarını Anlık Takip Edin:

TCMB - Kurlar sayfası, o günün değil döviz kurları listesini karşınıza çıkarmakla kalmıyor, döviz kurlarını ay ve sene bazında görmenizi sağlayan bir takvim sunuyor. Geçen haftaki döviz kurları ve fiyatları, geçen ayki döviz kurları ve fiyatları, geçen seneki döviz kurları ve fiyatlarına kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Takvim üzerinden 1996 senesine kadar gidebiliyor, Dolar ve Euro’daki artışı görebiliyorsunuz. TCMB Kurlar sayfası kadar detaylı veri sunmasa da Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın resmi mobil uygulaması üzerinden de sürekli güncellenen döviz kurlarını takip edebilirsiniz. Mobil uygulamada ayrıca Döviz hesaplama mevcut.

Günlük döviz kurlarını takip edebileceğiniz diğer bir resmi kaynak da E-Devlet. İster Döviz Kurları sayfasından isterseniz de mobil uygulama üzerinden  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından yayınlanan günlük döviz kurlarını görüntülebilirsiniz. Yalnız sadece o günün Dolar ve Euro fiyatlarını (ve tabii ki diğer döviz cinsleri) görme şansınız var.

Noktacom Medya’nın döviz kurları sayfasından anlık olarak Serbest Piyasa, Merkez Bankası Döviz Kurları takibi yapabilirsiniz. Mobil uygulamayı da indirmenizi öneririm. Döviz, altın, borsa, kripto para kısacası tüm finans verilerini aynı anda takip edebileceğiniz, güncel piyasa haberlerine ulaşabileceğiniz, döviz çeviriciyle anında hesaplama yapabileceğiniz, alarm özelliğiyle kur bilgileri istediğiniz değere ulaştığında haberdar olabileceğiniz harika bir uygulama Doviz.com Güncel Kur Bilgileri.

Canlı Döviz Kurları - Canlı Döviz

Adından da anlayacağınız üzere Serbest Piyasa, Merkez Bankası döviz kurlarını canlı olarak takip edebileceğiniz bir site. Dolar ve Euro alış - satış, yüzdeli değişim, Dolar ve Euro’nun anbean artışını gösteren grafik, döviz çevirici sitede göze çarpan detaylar arasında.

Foreks - Canlı Döviz - Canlı Dolar Kuru

Serbest Piyasa Döviz Kurları takibi için en iyi sitelerden birisi de Foreks. Dolar ve Euro fiyatları dışında Altın fiyatları ve Kripto Para piyasasını anlık olarak takip edebileceğiniz, döviz hesaplaması yapabileceğiniz, günün ekonomi haberlerini takip edebileceğiniz Foreks’in mobil uygulaması da mevcut.

Serbest Piyasa, Merkez Bankası Döviz Kurları takibi için Android telefon/iPhone’unuzda kullanabileceğiniz uygulamalar da aşağıda listelenmiştir:

YORUMLAR