Herkese City of Steam Kapalı Beta Keyleri Hediye

25 Ocak'ta kapalı beta yayınına başlayacak olan City of Steam Devasa Online Oyunu için tamamen ücretsiz kapalı beta key dağıtımımızı kaçırmayın!

Herkese City of Steam Kapalı Beta Keyleri Hediye

Çinli oyun geliştiricisi Mechanist Games’in geliştirdiği ve Avrupa’dan önce Türkiye’de oyunseverlerin hizmetine sunmayı düşündüğü City of Steam hem ücretsiz hem de tüm Devasa Online Oyun taleplerinize karşılık verecek bir oyun olma amacına sahip.

Herhangi bir program veya indirme yardımcısı yüklemeden, direkt olarak Unity vasıtasıyla üretilmiş olan oyunu oynamak çok kolay ve sadece internet tarayıcınızı kullanarak City of Steam’in büyüleyici Steampunk atmosferine giriş yapabilirsiniz.

Oyunla ilgili daha fazla detay öğrenmek ve tam incelememizi okumak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kararınızı verebilirsiniz.

25 Ocak 2013’te oyunun kapalı betası başlıyor ve betaya katılarak herkesten önce oyunu deneyimleme şansını Tamindir sayesinde elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken haberimizin sol kısmında yer alan Facebook “Beğen” butonuna tıklamak ve ardından açılan “Facebook’ta Paylaş” kısmını kullanarak duvarınızda paylaşmak. Daha sonra aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize iletmek.

İşlemler tamamlandıktan sonra 2 iş günü içerisinde oyuna dair tüm yapmanız gerekenleri e-posta hesabınıza göndererek 25 Ocak’tan itibaren kullanımınıza sunacağız. Kampanyamız 31 Ocak 2013’te son bulacağı için elinizi hızlı tutmanızı öneriyoruz!

Tüm katılımcılara şimdiden iyi oyunlar diliyoruz!

YORUMLAR