Herkese Mac ve Windows İçin Video Dönüştürme Programı Lisansı

MacX HD Video Converter Pro programını ücretsiz olarak almak ve video dönüştürme işlemlerini hızlıca yapabilmek için kampanyamıza katılın.

Herkese Mac ve Windows İçin Video Dönüştürme Programı Lisansı

Windows ve Mac işletim sistemli bilgisayarlarımızın beraberinde gelen varsayılan video düzenleme programlarının sadece düzenleme değil, dönüştürme işlemlerinde de oldukça yetersiz olması nedeniyle kullanıcılarımız çeşitli alternatif programlar arıyorlar ancak genellikle bu konuda en kaliteli, kolay ve hızlı programlar ücretli olanlar oluyorlar.

Dolayısıyla bilgisayarlarınızda etkili ve profesyonel bir video formatı dönüştürme programı arıyorsanız kampanyamız tam size göre diyebiliriz. MacX HD Video Converter Pro programı normalde ücretli olarak kullanıcılara sunulan profesyonel yazılımlardan birisi fakat programın yapımcısı Digiarty ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma neticesinde 23 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında kampanyamıza katılmanız durumunda programı ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz.

Programın kolay kullanılır yapısı ve hızı sayesinde video dönüştürme işlemlerini en iyi yoldan gerçekleştirmek mümkün hale geliyor. Programın arayüzünü aşağıda görebilir, program adlarına tıklayarak detaylı incelememize ulaşabilirsiniz.

Kampanyamıza katılmak için tek yapmanız gereken KATILIM LİNKİ üzerine tıklamak ve daha sonra açılan sayfada Mac yahut Windows seçiminizi yaparak "Get License Code" butonuna basmak. Butona bastığınızda yeni bir pencere açılacaktır ve burada yer alan "Register Code" adlı kodu bir kenara kaydetmeyi unutmayın.

Kodun hemen altında "Download Link" linki bulunuyor ve bu link sayesinde programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra programı hemen kuruyoruz ve ardından açıyoruz. İlk açılışta karşınıza aşağıdaki gibi bir kayıt kodu girme ekranı gelecektir.

Burada yer alan "Enter License Code Here" bölümüne kenara not ettiğiniz lisans kodunuzu girebilirsiniz. Programı keyifle kullanmanızı diliyoruz!

KAMPANYA DETAYLARI

  • Kampanyamız 23 Mayıs 2014 ve 9 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir. İndirme linki diğer tarihlerde geçersiz hale gelecektir.
  • Kampanya bitiminin ardından en fazla 3 gün sonra, yani 12 Haziran tarihinde programın aktifleştirilmiş olması gerekmektedir, aksi taktirde lisans kodunuz geçersiz hale gelecektir.
  • Windows'un baştan kurulması veya programın kaldırılıp yeniden kurulması durumunda lisans yeniden kullanılamamaktadır. Bu işlemler olmadığı sürece lisans bir ömür kullanılabilir durumda olacaktır.
  • Kampanya ile programa sahip olan kullanıcılar indirimli olarak ömür boyu sınırsız lisans satın alma hakkına sahip olacaklardır.

YORUMLAR